Gruodžio 27 d. vyko kasmetinis TB diplomo programą baigusių gimnazistų susitikimas. Šiemet šis susitikimas buvo išskirtinis, nes jame dalyvavo net dvi laidos – 14-oji ir 15-oji.  Renginį „Annual IB meet“ organizavo tiek esami TB klasių mokiniai, tiek TB diplomo programos alumnai. Renginį vedė DG IB Alumni  klubo atstovas Martynas Jaugelavičius, baigęs šią programą 2015 m. Susirinkusius pasveikino gimnazijos direktorius Vitalis Balsevičius, kuris pasidžiaugė gausiu dalyvių būriu ir tuo faktu, kad šiemet pavyko susitikti, juk praėjusiais metais dėl pandemijos ribojimų to padaryti nepavyko.

Kaip ir kasmet, taip ir šiemet buvo įteiktos IB Alumni premijos. Jas už išskirtinius akademinius pasiekimus, įvairiapusę CAS veiklą gavo Goda Katkutė ir Armandas Kondroška, 14-osios IB laidos mokiniai.   Armandas bendramokslių vardu pasakė kalbą, kurioje šmaikščiai pasidalijo TB  išgyvenimo sėkmės receptais.

Lietuvių kalbos  mokytoja Janina Dombrovskienė paruošė refleksiją apie tos laidos mokinius, jų pasiekimus, pandemijos laikotarpį ir išgyventus sunkumus. Nors šios laidos mokiniai nelaikė baigiamųjų egzaminų, bet jų akademiniai pasiekimai puikūs, o tai, pasak mokytojos, buvo jų sistemingo, atsakingo ir kruopštaus mokymosi rezultatas. Apie mokinių pasiekimus kalbėjo ir anglų kalbos mokytoja Tatjana Sviatkina. Ji pasidžiaugė tuo, jog visus (ir esamus, ir buvusius) TB mokinius jungia nematomas ryšys ir bendros patirtys. Karolis Sniečkus, 15-osios laidos mokinys, prisiminė vienus nuotolinio mokymosi metus ir ilgai puoselėtą viltį, kad ir jiems nebus egzaminų sesijos, tačiau kai tai nenutiko, pasidžiaugė savo ir bendraklasių pasiekimais.

TB diplomo programos koordinatorė Rima Tamošiūnienė kartu su Martynu  Jaugelavičiumi įteikė TB 15-osios laidos mokiniams programos baigimo diplomus. Koordinatorė akcentavo, kad  net 18 mokinių iš dalykų, kuriuos mokėsi aukštesniuoju lygiu, surinko 18 septynetų.

Diplomų įteikimo ceremoniją vainikavo tradicinis susirinkusiųjų fotografavimasis.

Valerija Tarasiuk ir Rosita Miežytė, TB2 klasės mokinės

Nuotraukos: Julius Urbonas

Daugiau nuotraukų