Džiaugiamės ir dėkojame DG 99-ai laidai ir jų kuratorei Oksanai Lukšaitei už gimnazijos bibliotekai padovanotas knygas.

 

 

 

 

 

 

 

 

Buvusi Didždvario gimnazijos auklėtinė, pianistė, tarptautinių konkursų laureatė, LMTA profesorė Aleksandra Žvirblytė padovanojo gimnazijai nevyriausybinės ne pelno siekiančios kultūros organizacijos Lietuvos kultūros politikos instituto ir „Kultūros“ leidyklos išleistą istoriko, etnologo prof. Liberto Klimkos knygą „Vilniaus rotušė ir jos laikrodis“. Ši knyga yra ilgaamžės reikšmės ir reikalinga tiems skaitytojams, kurie nori geriau pažinti Lietuvos sostinės istoriją.

Pagal instituto direktoriaus Antano Staponkaus laišką gimnazijai

Dėkojame Aleksandrai Žvirblytei!

 

 

 

 

 

Džiaugiamės ir dėkojame DG 98-ai laidai ir jų kuratorei Jurgitai Dembinskienei už gimnazijos bibliotekai padovanotas knygas.

Dėkojame Lietuvos mokslų akademijai už gimnazijos bibliotekai padovanotas vertingas knygas.

 

Nuoširdžiai dėkojame internetiniam knygynui http://patogupirkti.lt, padovanojusiam Didždvario gimnazijos bibliotekai vertingų knygų.

Džiaugiamės, kad  pasipildė mūsų bibliotekos knygų fondas.

Buvęs gimnazijos auklėtinis Marius Balvočius mūsų mokyklai padovanojo nevyriausybinės ne pelno siekiančios kultūros organizacijos Lietuvos kultūros politikos instituto ir ,,Kultūros” leidyklos išleistas knygas: nacionalinės kultūros ir meno premijos laureato, architekto dr. Napalio Kitkausko knygą ,,Vilniaus arkikatedros požemiai” ir  istoriko, etnologo prof. Liberto Klimkos knygą ,,Vilniaus rotušė ir jos laikrodis”, kurios visuomenei buvo pristatytos Lietuvos mokslų akademijoje.

Šios knygos yra itin aktualios šiandien, juk 2020 metai Unesco buvo paskelbti pasaulio paveldo Lietuvoje metais.  Džiaugiamės, kad mūsų gimnazijos bendruomenė turės puikią galimybę skaityti šias knygas ir  pažinti visai žmonijai svarbų kultūros paveldą.

Labai dėkojame M. Balvočiui už šią dovaną.

Pagal instituto direktoriaus Antano Staponkaus laišką gimnazijai