Šiuolaikinėje mokykloje svarbu ne tik suteikti mokiniams žinių, bet ir ugdyti jų gebėjimus įgytas žinias įvairiose gyvenimiškose situacijose taikyti praktiškai. Siekiant šio tikslo, buvo organizuotos integruotos anglų kalbos ir informacinių technologijų pamokos, kuriose IIG ir IIM klasių mokiniai prieš Velykines mokinių atostogas gilinosi į technologijų panaudojimo galimybes mokantis anglų kalbos.

Dirbdami grupėse, antrokai identifikavo problemas, su kuriomis galėtų susidurti mokydamiesi paskutinį vadovėlio „Gateway“ skyrių ir siūlė konkrečias užduotis, rastas  įvairiose internetinėse svetainėse, bei mokymosi programas, kurios padėtų geriau suvokti mokymosi medžiagą bei sudarytų galimybes atlikti papildomas užduotis savarankiškai. Surinkta medžiaga bus praktiškai naudojama anglų kalbos pamokose. Grupinio darbo rezultatai buvo pristatyti naudojant genial.ly programą.

Mentimeter programėle atliktas mokinių įsivertinimas parodė, kad, jų nuomone, technologijų naudojimas mokymuisi daro jį patrauklesnį ir efektyvesnį. Mokiniai džiaugėsi, kad dalijimasis informacija apie įvairias programas ir internetines svetaines, skirtas anglų kalbos įgūdžių tobulinimui, bus naudingi tobulinant kalbinius įgūdžius savarankiškai. Mokiniai taip pat išmoko naudotis genial.ly programa, su kuria jų pristatymai tampa vizualiai patrauklūs, interaktyvūs. Dalijamės II kl. mokinių informatyviais pristatymais.

https://view.genial.ly/62590edde6e0ac0011685fb8/presentation-using-technology-for-learning

https://view.genial.ly/625680e24bcab50012779367/interactive-content-learning-apps

https://view.genial.ly/625909ff3cf2c50018ee76a2/presentation-engineering-thesis

https://view.genial.ly/62552c0faf2c16001825b3b5/presentation-science-vibrant-presentation

Daiva Bukelytė, IT mokytoja, Diana Nemeikienė, anglų k. mokytoja