Gegužės 30 d. JA Titan finalo dalyviai ir nugalėtojai buvome pakviesti į Lietuvos Respublikos Socialinės apsaugos ir darbo ministeriją bei į Lietuvoje esantį tarptautinės reitingų agentūros Moody’s biurą. Pirmą kartą turėjau galimybę gyvai  pabendrauti su socialinės apsaugos ir darbo ministre Monika Navickiene.

Ministerijoje ne tik gavome padėkas už pasiekimus verslumo čempionate, nuoširdų palinkėjimą, kad visos mūsų idėjos išsipildytų, bet ir po mažą dovanėlę prisiminimui. Juk ne kasdien turi galimybę išgirsti, ką ministrai veikia visą dieną,  pasidalinti savo socialinio verslo idėja!

Kita išvykos dalis vyko Moody’s ofise, susipažinome su kompanijos veikla. Supratome, kad reitingas svarbus ne tik įmonei, bet ir valstybei. Pamatėme, kaip atrodo moderni biuro aplinka, sužinojome, kad joje  dirba 22 šalių piliečiai, administracijoje atstovaujamos  įvairios rasės, tautybės, lytys. Tai, be jokios abejonės, LGBTQ draugiška aplinka. Turėjome galimybę pasiteirauti apie praktikos atlikimą šioje kompanijoje.

Esu dėkinga už šias galimybes, kurias mums suteikė dalyvavimas JA Titan čempionate.

Gabija Plungytė, IIP kl. mokinė