Mokslo metai juda link pabaigos, o konkursas „Olympis”, kuris vyko du kartus per metus, pasibaigė. Noriu pasidžiaugti savo mokiniais, kurie aktyviai dalyvavo Rudens ir Pavasario sesijose. Jie sprendė ne tik matematikos dalyko uždavinius, tačiau  atliko ir kitų mokomųjų dalykų užduotis. Buvo visko: džiaugsmo ir nusivylimo, nerimo ir laiko stokos. Vadovaujantis varžybų principu, kartais savarbu sudalyvauti, o ne laimėti.

Keleto dalyvavusių mokinių mintys apie konkursą:

Matas Gabriūnas, IIS kl. mokinys: „Užduotys buvo įdomios, gaila, kad negalėjau pasitikrinti rezultatų. Savo rezultatais esu nusivylęs, tikiuosi kitą kartą surinkti daugiau“.

Kornelija Liogytė, IIS kl. mokinė: „Dalyvavau Rudens ir Pavasario sesijose. Tikrai nesigailiu. Užduotys buvo naudingos, kūrybiškos ir įdomios. Tikrai rekomenduoju kiekvienam mokiniui sudalyvauti“.

Emilija Ivanauskaitė, IIS kl. mokinė: „Aš dalyvavau abiejose sesijose. Mane nustebino, kad buvo leista pasirinkti sau patogų laiką rašyti. Be to, nustebino kūrybingos užduotys bei rezultatų pateikimas. Iš karto gaavau atsakymą, kiek surinkau taškų“.

Vytautas Ivanauskas, IP kl. mokinys: „Rudens sesija buvo lengvesnė nei Pavasario. Tai parodė ir mano surinktų taškų skaičius. Kitais metais ruošiuosi dalyvauti „Olympis“ konkurse. Visai smagu pasitikrinti įgytas žinias“.

Gvidas Jurgaitis, IP kl. mokinys: „Manau buvo verta dalyvauti. Pasitikrinau žinias, pasikartojau ir prisiminiau praeitas temas ir sužinojau kelis naujus dalykus“.

Eugenijus Buivydas,  matematikos mokytojas