Draugystė su Klaipėdos „Ąžuolyno“ gimnazija tęsiasi jau penkerius metus. Nuoširdi draugystė sieja ne tik gimnazijų administraciją, bet ir mokinių savivaldas, I–IV klasių kuratores, pagalbos specialistus.

Šiais metais su klaipėdiečiais susitinkame jau antrą kartą, mat kovo 14 d. pas mus lankėsi III klasių kuratorė kartu su mokinių savivalda ir trečiokais. Jie dalyvavo mūsų abiturientų Šimtadienio spektaklyje, susipažino su naujai išrinkta mūsų gimnazijos mokinių savivaldos prezidente, seimu. Dalijomės patirtimi, kūrėme bendradarbiavimo planus. Mūsų vizitas „Ąžuolyno“ gimnazijoje balandžio 8 d. buvo įdomus ir naudingas: diskutavome  apie mokinių laisvalaikio organizavimą, asmeninių projektų rengimą,  pagalbos specialistų ir kuratorių veiklų planavimą ir kt.

Po įdomios ir turiningos dienos gimnazijoje, grožėjomės Baltijos jūros bangomis ir pajūrio vėju. Visada smagu pasidžiaugti draugų sėkme, gerais ugdymosi pasiekimais, įdomiais renginiais, puikiu gimnazijos kolektyvu ir naujovėmis. Parsivežėme keletą puikių idėjų, kurias tikrai realizuosime savo gimnazijoje ateityje.

Daiva Trijonienė, direktoriaus pavaduotoja