Paskutinį gegužės savaitgalį Kuršėnuose, Daugėlių pušyno estradoje, vyko dainų ir šokių šventė „Skambantis gyvybės medis“, kurioje dalyvavo gausus būrys mėgėjų meno kolektyvų, atlikėjų iš Šiaulių regiono bei visos Lietuvos. Ši šventė – tai kvietimas į 2024 m. šimtmetį mininčią Lietuvos dainų šventę „Kad giria žaliuotų“.

Daugėlių pušyną užliejo dainų skambesys – beveik 3 tūkstančiai atlikėjų žiūrovus pakvietė į įspūdingą keturių valandų trukmės reginį, atskleidžiantį dainos, šokio, muzikos dermę. Šiame nuostabiame renginyje puikiai pasirodė ir Didždvario gimnazijos I, II ir III klasių „Šėltinio“ (vadovai – Violeta ir Romualdas Laugaliai, Greta Šveikauskaitė) šokėjai, įsilieję į užburiantį renginį.

Dainų ir šokių šventės – tai išskirtinę tradiciją kuriantis, puoselėjantis ir perduodantis procesas bei nuolatinis kultūrinis vyksmas, įspūdingiausias, spalvingiausias, vertingiausias kas ketverius metus pražystantis žiedas, auginamas ir puoselėjamas diena iš dienos.

Džiaugiamės, vertiname ir didžiuojamės savo šokėjais. Su jais dalyvavo ir prancūzų k. mokytoja Jūratė Šimkuvienė, vokiečių k. mokytoja ir kuratorė Danguolė Kukla, kuratorė Jomantė Slavinskaitė, karjeros specialistė Laimutė Vielikėnienė.