Gruodžio 22 d. IIP klasės mokiniai kartu su lietuvių kalbos mokytoja Jūrate Stanceliene lankėsi buvusio „Žiburio” knygyno patalpose įsikūrusiame interaktyviame baltų kultūros pažinimo centre „Baltų kelias”.

Edukacijos vieta sužavėjo tuo, kad  ji visiškai skiriasi nuo mums įprastų muziejų. Savo žinias praturtinome klausydami muziejaus darbuotojo pasakojimo, žaisdami įvairius interaktyvius žaidimus, dėliodami dėliones, fotografuodamiesi bei ieškodami atsakymų į iš anksto mokytojos paruoštas  užduotis. Dirbome komandose, todėl darbas buvo ypač sklandus ir nuotaikingas. Sužavėjo tai, jog centre viską: keramikos paviršius, audinius, grūdus, stendus, galima liesti.

Smagu, jog šiais 2021-aisiais metų paskutinę gimtosios kalbos pamoką galėjome praleisti netradicinėje aplinkoje ir susipažinti ar praplėsti žinias apie savo krašto buitį, papročius ir tradicijas tokiu įdomiu būdu. Kaip mokytoja sakė, kiekvienas iš mūsų esame atsakingi už tai, kad tautos kultūra, papročiai ir tradicijos būtų išsaugotos ir perduotos ateinančioms kartoms.

Saulė Puzaraitė, IIP kl. mokinė