Trumpam iš Jungtinės Karalystės parvykusi aplankyti artimųjų Šiauliuose, į gimnaziją susitikti su mokytojais ir parengiamojo bakalaureato (IIm) klasės mokiniais užsuko Ieva (Vasiliauskaitė) Trabbinor.

Ieva, 2009 metais Didždvaryje baigusi TB DP, pasirinko tarptautinių santykių ir politikos mokslų studijas Dandi (angl. University of Dundee) universitete Škotijoje. Ieva pajuokavo, kad net  gautas aukščiausias anglų kalbos egzamino įvertinimas  nepadėjo – teko mokytis škotų anglų kalbos! Baigusi bakalauro studijas mergina tęsė mokslus šv. Andriaus (angl. St Andrews) universitete, ji pasirinko  terorizmo ir politinės prievartos magistro studijas, po jų Ieva įsidarbino  Avon and Somerset policijoje, tapo aukų ir liudytojų apsaugos pareigūne. Nors darbas buvo įdomus, keliantis iššūkius ir prasmingas, bet ir  emociškai sunkus, todėl visiškai netikėtai gavusi pasiūlymą pereiti į Londono policiją dirbti  veiklos analitike, ji ryžosi šiam pokyčiui ir yra labai tuo patenkinta.

Mergina mokiniams akcentavo, kad, ko gero, tai dar ne pabaiga, nes tai, ko išmoko mokydamasi pagal TB diplomo programą  (nebijoti rizikuoti, išeiti iš savo komforto zonos,  būti atviram naujovėms ir iššūkiams) tikrai praverčia gyvenime. Jos manymu, viena svarbiausių išmoktų pamokų – tai laiko planavimas ir prioritetų nusistatymas.

Atsisveikindama Ieva mokiniams palinkėjo nebijoti rizikuoti ir rinktis mokymąsi TB klasėje

Rima Tamošiūnienė, TBDP koordinatorė