Netikėti, bet visada džiuginantys buvusių Tarpatautinio bakalaureato diplomo programos alumnų apsilankymai gimnazijoje, susitikimai su mokytojais bei dabartiniais mokiniais. Ne išimtis buvo ir rugsėjo 22 d. trumpam užsukusi Ignė Vaitiekūnaitė, TB’12 laidos alumnė, kuri susitiko su TB1 klasės mokiniais.

Nors susitikimas buvo trumpas, bet prasmingas: Ignė pasidalijo savo patirtimi, ji paatviravo, kad buvo stropi mokinė, siekianti puikių rezultatų, tačiau mokymasis pagal diplomo programą iš pradžių ją šiek tiek išmušė iš vėžių, nes teko daug ką daryti pirmąkart.

Pradėjus mokytis universitete, Iglei pravertė įgyti įgūdžiai mokykloje (gebėjimas dirbti su šaltiniais, sistemingas užrašų vedimas, mokomosios medžiagos konspektavimas, laiko planavimas). Taigi baigusi gimnaziją, ji įstojo į Sheffield Hallam universitetą (Jungtinė Karalystė) ir pasirinko pedagogikos, psichologijos bei pagalbos (konsultavimo) teikimo kursą. Šiuo pasirinkimu Ignė labai patenkinta: įgijo daug teorinių žinių ir praktinių įgūdžių,  lankėsi mokyklose, specialiose ugdymo įstaigose, kur mokomi tiek fizines, tiek intelektines negalias turintys  vaikai.

Matyt, tai lėmė, kad po studijų ji grįžo į Šiaulius ir nusprendė savo žinias ir įgūdžius pritaikyti Šiaulių jėzuitų darželyje. Mergina džiaugiasi, kad darbas su vaikais ją labai džiugina.

Šiuo metu mergina ketina tęsti magistro studijas Oslo universitete ir jas derinti su darbu, o juk dabar tai padaryti įmanoma.

Rima Tamošiūnienė, TBDP koordinatorė