Kovo 1 d.  Šiaulių valstybinėje kolegijoje vyko 23-ioji tarptautinė moksleivių projektinių matematikos, informacinių technologijų, ekonomikos ir inžinerinių darbų konferencija. Dalyvavo trys mūsų  gimnazijos mokiniai ir parengė pranešimus:

Greta Klimaitė, TB1 kl. mokinė, pristatė   java kalba suprogramuotą programą  „Fitneso stebėjimo programa“ (Application ,,FitTrack”).

Evelina Motiečiūtė ir Ugnius Slonksnis, Ib kl. mokiniai, pristatė sukurtą integruotą matematikos ir informatikos projektą  ,,Matematika piešinyje“ (,,Mathematics in drawing“).

Greta turėjo ir palaikymo komandą: TB1 kl. mokiniai per Computer Science pamokas dalyvavo konferencijoje ir  susipažino su sekcijose pristatomais projektais.

Evelina tvirtino, kad ,,mums su Ugniumi patiko konferencija, siūlome ir kitiems dalyvauti. Labiausiai patiko dviejų trečiokių iš Radviliškio gimnazijos pranešimas ,,Kaip siekti finansinės nepriklausomybės”.

Mokiniai ne tik turėjo progą pristatyti, ką sukūrė, bet ir lavino viešojo kalbėjimo įgūdžius. Džiugu, kad priėmė tokį iššūkį!

Pridedame konferencijos programą.

Daiva Bukelytė, informatikos mokytoja