Lapkričio 19 – gruodžio 2 dienomis mūsų gimnazijos mokiniai aktyviai  prisijungė prie mieste vykstančio festivalio „TAVO PIN KODAS“, kurį jau ne vienus metus organizuoja Šiaulių valstybinė kolegija. Tik šiemet jis vyko virtualiai! 

Didždvariečių laukė įspūdžių kupinos dienos: tai ir klasės valandėlė ne pagal tvarkaraštį, ir ypatingas protmūšis, ir interaktyvūs pokalbiai su garsiais žmonėmis, ir diskusija apie tai, ką Saulės miestas siūlo jaunimui po pamokų. Diskusijos dalyviai keitėsi nuomonėmis, dalijosi asmenine patirtimi, pristatė įvairias neformaliojo švietimo veiklas Šiaulių mieste. 

IIG kl. mokinys Silvestras Pinskyj dalijasi savo įspūdžiais: „Septynių klasiokų komanda dalyvavome protmūšyje, kurį vedė žinomas televizijos veidas, protmūšių organizatorius ir vedėjas, sporto komentatorius Robertas Petrauskas. Per šį protmūšį ne tik pasitikrinome jau turimas žinias, bet ir išmokome daug naujo. Netrūko gerų emocijų ir naujų išbandymų, nes pirmą kartą dalyvavome nuotoliniame protmūšyje“. 

Praktinėse-kūrybinėse įgūdžių dirbtuvėse dalyvavo gimnazijos fizinio ugdymo mokytojai kartu su III– IV kl. mokiniais. Užsiėmime „Gydymas judesiu – mitas ar kasdienybė” kineziterapeutė Vaida Aleknavičiūtė-Jablonskė pristatė savo profesiją ir organizavo viktoriną, į kurios klausimus mokiniai turėjo atsakyti greitai ir tiksliai. Jie ne tik pagilino savo anatomijos žinias, bet ir daugiau sužinojo apie žmogaus fizines ypatybes, sporto, fizinių pratimų vaidmenį žmogaus sveikatai. 

Džiugu, kad iš penkiasdešimties miesto mokinių, dalyvavusių paskaitoje, geriausias žinias pademonstravo mūsų didždvarietė, III kl. mokinė Kamilė Vasilenko, kuriai ir buvo įteiktas apdovanojimas. Nugalėtojos įspūdžiai: „Šis užsiėmimas – puikus būdas prasmingai praleisti laiką ir paįvairinti nuobodų karantiną. Dovanos  nuostabios!“ 

Taigi mokiniai, dalyvavę galimybių festivalyje „TAVO PIN KODAS“, pagilino dalykines žinias, bendravimo ir bendradarbiavimo, IT kompetencijas. Be to, festivalio renginiai suteikė daug gerų  emocijų. 

Rima Kasiliauskienė, fizinio lavinimo mokytoja