Šie mokslo metai, be jokios abejonės, buvo kitokie, tad ir bibliotekos bei skaityklos veikla buvo kitokia. Biblioteka susidūrė su naujais iššūkiais, ieškojo naujų darbo formų – su gimnazijos mokiniais bei mokytojais bendravome nuotoliniu būdu. Gaudavome mokinių bei mokytojų laiškus su užklausomis, reikalingus vadovėlius bei knygas palikdavome pas gimnazijos budėtoją. Keistokas buvo tas bendravimas su skaitytojais, per tarpininką,  bet džiugu, kad įvykdėme visus mūsų skaitytojų pageidavimus.

Nepaisant karantino, A. J. Greimo skaitykloje buvo parengtos spaudinių parodos, skirtos iškilių lietuvių poetų: Pauliaus Širvio, Henriko Nagio, Vytauto Mačernio, 100-osioms gimimo metinėms paminėti.

Gaila, kad dėl karantino neįvyko tokie tradiciniai renginiai, kaip: Knygų Kalėdų akcija, gimnazijos Knygų klubo popietės.

Buvo ir džiugių akimirkų. Sulaukėme dovanų iš leidyklos „Patogupirkti.lt“ bei iš buvusio didždvariečio Mariaus Balvočiaus. Dėka šių rėmėjų gimnazijos knygų fondas pasipildė vertingomis knygomis.

Rima Dranickaitė, Jovita Labanauskienė