Gruodžio 27 d. vakarą, kuomet dauguma skubėjo į jaukius namus, į gimnaziją rinkosi TB 17-osios laidos abiturientai, jų tėveliai ir draugai, mokytojai, TB1 ir TB2 klasių mokiniai, alumnai –  juk vyko tradicinis TB DP DG Alumni Meet’as (susitikimas), kuriame svarbiausio dėmesio nusipelnė baigusieji, jiems buvo įteikti tarptautinį išslavinimą liudijantys diplomai.

Visus susirinkusius sušildė TB2 kl. mokinių atlikta žaisminga daina „Išgyventi IB”, kuria TB 17-osios laidos abiturientai buvo išlydėti į egzaminų sesiją pavasarį (daina skambėjo per Lectio ultima). Ši daina jiems tapo savotišku hitu, suprantamu tik jiems, sukėlusiu juoką ir smagius prisiminimus. Renginį vedė TB2 kl. mokiniai: Danius Zapalskis ir Gabrielė Pužaitė, jie žaismingai pristatė kalbėtojus. Vienas jų –  aukščiausius įvertinimus gavusi šios laidos abiturientė Barbora Dijokaitė, kuri apžvelgė savo asmeninę mokymosi patirtį,  klasės vardu padėkojo už palaikymą tėveliams bei mokytojams, kurie žino, ko reikalauti, kad tai padėtų mokiniams pasiekti puikių rezultatų. Savo patirtimi, dirbant su 17-osios laidos mokiniais, pasidalijo lietuvių kalbos ir literatūros mokytoja Janina Dombrovskienė ir anglų kalbos mokytoja Alla Chvostova. Klasių kuratorė Danguolė Kukla, kuriai ši laida buvo trečioji, pasidžiaugė mokinių sėkme, juk jie visi studijuoja šalies bei užsienio universitetuose, siekia savo svajonių išsipildymo.

Visus maloniai nustebino ir pradžiugino netikėta TB 17-osios laidos abiturientų: Justo Totilo ir Žygimanto Daujoto, dovana – dainos, kurias atliekant, pritarė visa salė. Renginyje, kaip įprasta, kalbėjo ir TB DP alumnis, TB 13-osios laidos abiturientas Vilius Staražinskas. Jis nuoširdžiai pasidžiaugė tuo, kad mokiniai kažkada tvirtai apsisprendė rinkis šitą iššūkių keliantį jaunam žmogui kelią, jo nemetė, o dabar gali didžiuotis tuo, kad yra TB DP pasaulio alumnų dalis.

TB DP koordinatorė Rima Tamošiūnienė, prieš įteikdama ilgai lauktus diplomus, apžvelgė tarptautinio bakalaureato diplomo programos istoriją ir naujoves Lietuvoje, Alumni klubo veiklą mokykloje ir paragino baigusius būti aktyvesniais klubo nariais.

Buvo malonu stebėti, kad dalyviai šiltai bendravo, skanavo gardumynus, mezgė naujas pažintis ir dalijosi savo gyvenimo istorijomis.

Rima Tamošiūnienė, TB DP koordinatorė

Nuotraukos: Nini Shaorshadze