Spalio 25 d. – lapkričio 22 d. vyko 9–12 klasių mokinių konkursas „Skaidrumą kuriame kartu“, kurį inicijuoja Lietuvos Respublikos specialiųjų tyrimų Tarnyba (STT). Konkurso tikslas – ugdyti antikorupcines mokinių nuostatas, skatinti aktyviai domėtis savo, kaip piliečio, vaidmeniu, valstybės ir pasaulio situacija, perprasti svarbiausius skaidrumo principus, kurie yra stiprios, teisingumu ir pasitikėjimu grįstos valstybės pagrindas.

Konkurso metu mokiniai buvo pakviesti atlikti dvi užduotis: individualiai išspręsti testą ir kartu su bendraklasiais atlikti praktinį-kūrybinį darbą.

Didždvario gimnazijai atstovavo IIM klasės mokinių sukurtas filmas, apie kurį buvo pasakyta, kad tai  aktualus, atkreipiantis dėmesį į esamą problemą visuomenėje kūrinys.

Gruodžio 21 d. į gimnaziją atvyko Rita Šikšnienė, Šiaulių STT antikorupcinio švietimo skyriaus vyr. specialistė, kuri pasidžiaugė mokinių aktyviu dalyvavimu, kūrybiškumu ir atsakingu požiūriu į problemą ir įteikė mokiniams ir mokytojoms apdovanojimus.

Dalyvauti šiame konkurse mokinius paragino anglų kalbos ir etikos mokytojos:  Rūta Alminienė ir Rima Tamošiūnienė.