Tradiciškai kovo 14–21d. gimnazijoje vyko Tiksliųjų mokslų savaitė, kurios metu matematikos, IT mokytojai organizavo netradicines pamokas. Viena jų – IS klasei vesta integruota pamoka „Kryžiažodžių kūrimas panaudojant matematines ir IT sąvokas”. Kaip pavyko pamoka, rodo mokinių refleksijos:

„Sekėsi puikiai,  labai didžiuojamės savo rezultatu. Pasiskirstėme darbais, visi atliko tai, kas buvo skirta. Norėtume tokių pamokų dažniau (kartą ar du per mėnesį). Manome, kad matematika ir informatika – labai artimi mokomieji dalykai“.

„Kuriant kryžiažodį, mūsų grupei sekėsi visai neblogai. Viskas pavyko, nors gana sudėtinga rasti įvairių sąvokų, susijusių su matematika. Pasiskirstėme darbais, todėl visi grupės nariai prisidėjo prie kryžiažodžio kūrimo. Buvo įdomu ir smagu bendrauti bei dirbti kartu. Tokio tipo pamokos mums labai patinka“.

„Darbą atlikti sekėsi gerai, viskas vyko pakankamai sklandžiai. Įdomu buvo galvoti klausimus. Dirbti komandoje visada smagu – sutarėme puikiai. Daugiau tokių pamokų!“

KRYŽIAŽODŽIAI

Eugenijus Buivydas, matematikos mokytojas ir Kristina Rimkuvienė, IT mokytoja