Lapkričio 20 d. ZOOM aplinkoje vyko respublikinė bendrojo ugdymo mokyklų 7–12 kl. mokinių II–III užsienio kalbų (rusų, vokiečių, prancūzų) pažintinė-praktinė konferencija „Mano patirtis, siekiai ir tikslai“, kurios tikslas – skatinti mokinių domėjimąsi užsienio kalbomis, gilinti jų bendrąsias kompetencijas, tobulinti esminį gebėjimą – bendrauti kalbant apie savo pomėgius, pasiekimus moksle, aptariant savo patirtį, jausmus ar įvykius, pasakojant apie savo ateities planus, svajones, pomėgius.

Daugumoje pranešimų akcentuota, kaip žmonės, bendraudami ir bendradarbiaudami užsienio kalba, gali siekti užsibrėžtų tikslų, kurti naujas komunikacines erdves, užmegzti ir puoselėti kultūrinius, pažintinius, ekonominius, socialinius ryšius. Pranešimų temos buvo labai įvairios (pvz.,  „Mano išskirtiniai gebėjimai“, „Gebu įveikti iššūkius“, „Mano geri darbai Lietuvai“, „Mano ateities planai“).

Konferencijoje dalyvavo ir savo vaizdo pranešimus pristatė mokiniai iš Kauno, Klaipėdos, Panevėžio, Plungės, Raseinių, Gargždų, Kazlų Rūdos, Radviliškio ir Šiaulių miestų bei Šiaulių rajono, besimokantys prancūzų, vokiečių bei rusų kalbų.

Video pranešimą „Ateityje aš norėčiau būti“ prancūzų kalba pristatė ir mūsų gimnazijos Iy klasės mokiniai: Justina Maskaliovaitė, Justina Janulytė bei Matas Bartašiūnas.

Jau antrus metus šioje konferencijoje dalyvauja ir II m kl. mokinys Eldaras Kononenko, mokytoja Jurgita Briedytė. Šiais metais mokinys parengė pranešimą rusų kalba „Моё увлечение – игра на саксофоне“.

Jūratė Šimkuvienė, prancūzų kalbos mokytoja