Kovo 6 d. Im kl. mokiniams anglų kalbos pamoka vyko kitoje erdvėje, gimnazijos Radijo klube, ir visiškai kitaip. Pamokoje taip pat dalyvavo svečiai, mokinių grupė iš Ispanijos (Florida Centre de Formació).  Neformalaus švietimo mokytoja Rasa Zvilnaitė jiems vedė kūrybinį užsiėmimą „Ateities miestai“.

Mokiniai buvo supažindinti su ateities, ekologiško ir išmanaus miesto koncepcijomis, atkreiptas dėmesys į didžiųjų miestų problemas, diskutuota, kas jau yra padaryta, kad gyventumėme tvaresnėje aplinkoje ir kokie sprendimai galėtų miestus paversti sveikesne ir patrauklesne vieta gyventi.

Mokiniai „statė“ miestus iš LEGO kaladėlių: bendradarbiaudami grupėse jie turėjo nuspręsti, kokias tris miestų problemas norėtų išspręsti savo miesto koncepcijoje, paaiškinti, kodėl pasirinko būtent jas,  pristatyti kitiems savo sukurtą miesto modelį.

Pagrindinis pamokos tikslas – sudominti mokinius pamokoje nagrinėjama tema, leisti kūrybiškai pažvelgti į procesą, ne tik įtvirtinti įgytas žinias, bet ir dalytis savo įžvalgomis, idėjomis.

Inga Stonienė, anglų k. mokytoja

Nuotraukos: Nilufar Badali

[/fusion_text][/fusion_builder_column][/fusion_builder_row][/fusion_builder_container]