Gimnazistai, kurie domisi studijomis užsienyje ir ieško, kokias pasirinkti būsimas studijas, turėjo galimybę dalyvauti nuotolinėje parodoje „Išsilavinimas ir karjera 2021“. Renginyje savo veiklą pristatė universitetai iš viso pasaulio.

Mokinių mintys po renginio:

Renginys buvo labai įtraukiantis, informatyvus ir įdomus. Šio renginio metu sužinojau, jog galima derinti studijas su verslu, galima dirbti studijuojant ir taip užsidirbti. Man asmeniškai vertingiausias ir svarbiausias dalykas buvo daugiau sužinoti apie mokymąsi užsienio universitetuose. Be to, kad daug sužinojau apie mokymosi svetur galimybes, buvo įdomu klausytis ir apie dalykus, kurie nelabai susiję su studijomis. Renginį vertinčiau 10 iš 10, gaila, kad visą renginį stebėjau per nuotolį, juk niekas negali pakeisti gyvo bendravimo su žmonėmis.

Augustas Anulis, IVa kl. mokinys

Paskaitas vedė Lukas Ramonas, Paulius Jakutis ir Antanas Grižas. Man labai patiko P. Jakučio paskaita „Gap Year – metų atostogos ar geriausias laikas išsiaiškinti, kas aš esu?“, nes šiuo metu man tai aktualu. Aišku, būtų buvę smagiau dalyvauti gyvai, bet šiais metais neturėjau galimybių tai padaryti. Supratau, kad tikriausiai tokio dalyko – kaip metų pertrauka –  nenoriu, kad ir kaip norėčiau pakeliauti, labiau pažinti save.

Ieva Šerlinskaitė, IIIc kl. mokinė