Šį pusmetį ISM Verslo klasės projekte dalyvaujantys Didždvario gimnazijos mokiniai džiaugėsi gyvomis ISM lektorių pamokomis bei papildomas žinias gavo nuotolinio mokymo platformoje „Moodle“. Joje mokiniams buvo pateiktos net 4 skirtingos ISM dėstytojų ir alumnų paskaitos anglų kalba.

Taip pat džiaugiuosi Jūsų gimnazijos mokinių aktyvumu – balandžio 14 d. ISM Verslo klasės uždarymo šventėje net 13 Jūsų mokyklos auklėtiniams buvo įteikti šio projekto baigimo pažymėjimai!

Matome šio projekto vertę ir suteikiamą naudą jaunajai kartai, todėl ISM Verslo klasės projektą ketiname tęsti ir toliau. Tokios partnerystės poreikį rodo ir gegužės mėnesį darytos apklausos duomenys, kurioje net 90 proc. respondentų pasidalijo, jog Verslo klasės projektą vertinai gerai, o 79 proc. dar mokyklos nebaigusių mokinių jame norėtų dalyvauti ir kitais metais.

Šį pusmetį netrūko ir ISM atstovų asmeninių susitikimų su gimnazijos bendruomene – nuo sausio mėnesio mūsų ekspertai savo patirtimi bei žiniomis dalijosi 3 kartus.

  • Sausio 25 d. ISM studentų priėmimo vadovė Roberta Paškevičiūtė lankėsi Jūsų gimnazijoje ir moksleiviams pristatė studijų galimybes ISM universitete.
  • Kovo 25 d. ISM dėstytojas iš Kanados dr. Jonathan Boyd vedė nuotolinę ISM Verslo klasės paskaitą moksleiviams tema „Future of money”.
  • Gegužės 14 d. ISM studentų priėmimo vadovė Roberta Paškevičiūtė lankėsi Jūsų gimnazijoje ir moksleiviams pristatė studijų galimybes ISM universitete bei vedė laiko planavimo, CV ir motyvacinio laiško rengimo mokymus.

Gimnazijos indėlis į šių jaunuolių išsilavinimą ir bendra mūsų partnerystė yra svarbi iniciatyva, prisidedanti prie jų tolimesnio sėkmingo profesinio tobulėjimo. ISM bendruomenė deda visas pastangas, kad padėtų moksleiviams stiprinti savo žinias ir tvirtai jaustis karjeros pasirinkimo etape. Tad kviečiu palengvinti abiturientams šį įtemptą metą ir pasidalinti aktualia informacija:

Dėkoju už neįkainojamą indėlį į Lietuvos jaunimo švietimą ir rodomą iniciatyvą jiems suteikti visapusišką išsilavinimą. Noras imtis papildomų uždavinių, įtraukti juos į įvairius projektus ir supažindinti su geriausiais savo srities profesionalais yra reikalingas ir svarbus žingsnis kuriant sąmoningą, kritiškai mąstančią visuomenę.

Tikiuosi pratęsti mūsų gražų bendradarbiavimą ir kitais mokslo metais!

Dr. Dalius Misiūnas, ISM universiteto rektorius