Spalio 10 d.   gimnazijoje buvo paminėta Pasaulinė psichikos sveikatos diena, kurios tikslas – priminti visiems psichikos sveikatos svarbą ir paskatinti ja rūpintis.

Prieš pamokas  mokinius, mokytojus ir kitus darbuotojus pasitiko sveikatos priežiūros specialistė Irena Kvedarienė ir socialinė pedagogė Laura Gerulė, kurios vykdė akciją ,,Emometras“. Bendruomenės nariai žymėjo savo nuotaiką, emocinę savijautą žaismingame emometre, diskutavo, kaip jie jaučiasi gimnazijoje, kada būna laimingi. Padovanotas saldumynas ar antistresinis kamuoliukas maloniai nudžiugino ne vieną bendruomenės narį ir privertė nusišypsoti, padėkoti.  IY kl. mokinius aplankė lektorė Živilė Žostautienė, kuri vedė pamoką apie streso neutralizavimo metodus. Gimnazistai sužinojo, kaip  save nuraminti, susitelkti ir išgryninti jausmus. Praktinėse veiklose mokiniai išbandė neurografikos principais grįstą savęs pažinimo metodą.

Pasaulinė psichikos sveikatos diena – puiki proga prisiminti, kokia svarbi psichinė sveikata ir pasirūpinti tuo, ką dažnai pamirštame – save, savo emocinę ir dvasinę savijautą.

 Laura Gerulė, socialinė pedagogė.