2022-2023 m. m.

• Nacionaliniame geografijos žinių konkurse „Pažink Lietuvą ir pasaulį” devintų klasių grupėje Indrė Štuikytė, IP kl. mokinė, laimėjo sidabro medalį,  Eldaras Kononenko, IM kl. mokinys, – aukso medalį. Mokytoja Sniegina Raubaitė.
  • Šalies anglų k. III kl. mokinių olimpiadoje dalyvavo Greta Jokimčiūtė, III d kl. Mokytoja Rūta Alminienė.

2021-2022 m. m.

• Lietuvos mokinių ekonomikos ir verslo olimpiadoje TB1 kl. mokinys Paulius Pastoraitis užėmė III vietą. Mokytoja Diana Virbickaitė
  • Šiaulių regiono jaunųjų bendrovių eXpo Šiauliai 2022 mugė. IIG kl. mokinių Linos Juknaitės, Agnės Kapitanskytės, Emilės Juknaitės ir Vidmantės Mauragaitės bendrovė „Jewellery by us“ pelnė „Komandinio darbo pavyzdžio“ nominaciją ir apdovanojimą ;IIG ir IIM kl. mokinių Gintarės Gapšytės ir Neridos Makarovaitės bendrovė „Etama“ – „Tvariausios bendrovės” nominaciją ir apdovanojimą. Mokytoja Diana Virbickaitė
  • Olympis 2021 – Rudens sesija
    I kl. mokiniai:
    Jonas Arlauskas, dalyvavo anglų k. (I laipsnio diplomas), matematikos (II laipsnio), IT (I laipsnio), fizikos (III laipsnio) konkursuose;
    Vytautas Ivanauskas, dalyvavo anglų k. (I laipsnio diplomas), matematikos (II laipsnio), geografijos (II laipsnio), fizikos (II laipsnio) konkursuose;
    Gvidas Jurgaitis, dalyvavo anglų k. (I laipsnio diplomas), matematikos (III laipsnio), istorijos (III laipsnio), biologijos (padėka) konkursuose;
    Paulius Penkauskas, dalyvavo anglų k. (I laipsnio diplomas), matematikos (II laipsnio) konkursuose;
    Gytis Linkus, dalyvavo matematikos (II laipsnio diplomas) konkurse.
    II kl. mokiniai:
    Deimantė Volbekaitė, dalyvavo lietuvių k. (II laipsnio diplomas), anglų k. (I laipsnio), matematikos (I laipsnio), IT (II laipsnio), fizikos (III laipsnio), biologijos (II laipsnio), istorijos (I laipsnio), geografijos (III laipsnio), chemijos (II laipsnio) konkursuose;
    Emilija Ivanauskaitė, dalyvavo anglų k. (I laipsnio diplomas), matematikos (I laipsnio), biologijos (II laipsnio), chemijos (II laipsnio) konkursuose;
    Kornelija Liogytė, dalyvavo lietuvių k. (II laipsnio diplomas), anglų k. (I laipsnio), matematikos (II laipsnio), biologijos (III laipsnio) konkursuose;
    Ugnė Ivanovaitė, dalyvavo lietuvių k. (III laipsnio diplomas), anglų k. (I laipsnio), matematikos (II laipsnio), istorijos (padėka) konkursuose;
    Ugnė Miškūnaitė, dalyvavo anglų k. (I laipsnio diplomas), istorijos (I laipsnio), geografijos (III laipsnio), konkursuose.
  • IV kl. mokinė Gabrielė Mataitė užėmė III vietą Šiaurės Lietuvos moksleivių matematikos olimpiadoje.  Mokytoja Irena Šukienė
  • IIP kl. mokiniai: Gintaras Žička, Danas Šidlauskas ir Gabrielė Pužaitė Šiaulių regiono  IT ir anglų kalbos konkurse „Žinių erdvė“  laimėjo I vietą.  Kristina Rimkuvienė, IT mokytoja ir Inga Stonienė, anglų kalbos mokytoja
  • Kauno Jėzuitų gimnazijoje vykusiame Lietuvos Debatų edukacinio centro organizuotame Lietuvos naujokų debatų čempionate gimnazijos Debatų klubo B komanda (Kotryną Bagavičiūtę (IM kl.), Saulę Rasickaitę (IM kl.) ir Algitą Armalaitę (IIA kl.) iškovojo nugalėtojų vardą naujai įsteigtoje debatų čempionato kategorijoje „Non-established circuits“. Debatų klubo vadovas Paulius Baranauskas
  • Gabija Urbanavičiūtė VIII respublikinio vertimo (rusų k.) konkurse laimėjo I vietą. Mokytoja Natalia Ploshenko
  • Nikoleta Ripinskaitė, IIM kl. mokinė laimėjo II vietą I–II  klasių grupėje šalies eilėraščių konkurse „Tolerantiška visuomenė“ (anglų kalba). Mokytoja Diana Nemeikienė
  • XIII suaugusiųjų liaudiškų šokių kolektyvų konkursiniame festivalyje „Pora už poros“ (gimnazistų grupėje) vaikų ir jaunimo tautinių šokių ansamblio „Šėltinis“ IIA kl. mokiniai pelnė laureatų vardą, IIIA kl. mokiniai užėmė II vietą.
  • Konkurse „Kalbos fantazija“, kurį organizavo KTU Socialinių, humanitarinių mokslų ir menų fakultetas bei KTU Užsienio kalbų centras kartu su Europos Komisijos atstovybe Lietuvoje, dalyvavusi IIP klasės mokinių komanda: Danas ŠidlauskasGintaras ŽičkaDanius ZapalskisGabija PlungytėGabrielė Pužaitė sulaukė palankaus komisijos sprendimo dėl sukurto bei išversto į anglų kalbą fantastinio apsakymo ir buvo pakviesti dalyvauti nuotoliniame Protų mūšyje, kuriame laimėjo II vietą. Inga Stonienė, anglų k. mokytoja
  • Kamilė Vasilenko, IV kl. mokinė, Kaune Maironio lietuvių literatūros muziejuje vykusiame respublikiniame Meninio skaitymo konkurse apdovanota atminimo ženkliuku ir  Maironio poezijos rinkiniu „Pavasario balsai“. Mokytoja Asta Gagilienė
  • je.

2020-2021 m. m.

• „Moksleivių teisinio švietimo programos 2020“ teismo inscenizacijos etapo finale II vietą užėmė Viltė Novikovaitė, TB1 kl. mokinė; III vieta – Titas Burneckas, IVc kl. mokinys.
  • Respublikiniame vertimo konkurse rusų kalba, 11-12 kl. grupėje, II vieta užėmė Gabija Urbanavičiūtė, IIId kl. mokinė. Paskatinamoji vieta skirta Aironui Koliasnikovui, IVc kl. mokiniui. Mokytoja Natalia Ploshenko
  • VDU studentų kūrybinė grupė „Declamationes“ kvietė studentus ir moksleivius atskleisti savastį per poetinį tekstą. Buvo siūloma audio arba video formatu deklamuoti savo mėgstamo poeto eilėraštį ir sukurti tekstui tinkančią vizualią aplinką. Gruodžio 2 d. skaitovai susibūrė į nuotolinius skaitymus, kurių metu dalyviai turėjo progą prieš virtualią auditoriją deklamuoti tekstus, išgirsti kitų dalyvių balsus. Konkurse dalyvavo ir video sukūrė trys mūsų gimnazijos III kl. mokiniai: Gabrielė Mataitė, Eimantas Norušaitis, o Kamilė Vasilenko tapo konkurso laureate ir I vietos laimėtoja. Kamilė skaitė Daivos Čepauskaitės eilėraštį „Lopšinė mylimajam“, įvertintas ir Kamilės vizualizuotas eilėraščio pateikimas. Asta Gagilienė, lietuvių kalbos mokytoja Kamilės Vasilenko įgarsintas ir vizualizuotas Daivos Čepauskaitės eilėraštis „Lopšinė mylimajam“

• Informatikos ir informatinio mąstymo konkurse „Bebras“ III kl. grupėje Brigita Bruškytė laimėjo I vietą (Brigita pateko į šalies TOP 30), IV kl. grupėje Tomas Kundrotas pelnė II vietą, Tautvydas Barauskis – III vietą (Tomas ir Tautvydas pateko į šalies TOP20). Daiva Bukelytė, IT mokytoja
  • Respublikinis ADVENTUR geografijos žinių konkursas: 9 klasių grupėje Guostė Janušauskaitė, IM kl. mokinė, pelnė I laipsnio diplomą, Vaiva Petkauskaitė, IA kl. mokinė, – II laipsnio diplomą, Greta Jokimčiūtė, IM kl. mokinė, – III laipsnio diplomą; 10 klasių grupėje Neilas Beniušis, IIP kl. mokinys, pelnė II laipsnio diplomą, Dominykas Mykolaitis, IIP kl. mokinys, – III laipsnio diplomą. Geografijos mokytoja Sniegina Raubaitė
  • Konkurso „Olympis“ rudens sesijos konkursuose dalyvavo daugiau nei 22 tūkstančiai mokinių iš daugiau nei 900 Lietuvos mokymo įstaigų! Viena šių mokinių – IM kl. mokinę Deimantė Volbekaitė, kuri dalyvavo net 8 „Olimpis 2020 – Rudens sesijos“ konkursuose ir pasiekė puikius rezultatus. Mokinė pelnė šiuos diplomus: Anglų kalbos I laipsnio diplomą – atlikta 100 proc. užduočių; Istorijos I laipsnio diplomą – 94,77 proc. užduočių; Matematikos II laipsnio diplomą – 86,46 proc. užduočių; Fizikos II laipsnio diplomą – 84,38 proc. užduočių; Lietuvių kalbos ir literatūros II laipsnio diplomą – 83,91 proc. užduočių; Informacinių technologijų II laipsnio diplomą – 78,11 proc. užduočių; Biologijos II laipsnio diplomą – 79,6 proc. užduočių; Geografijos III laipsnio diplomą – 72,13 proc. užduočių.
  • Nacionalinė anglų k. olimpiada. Neda Miltinytė, TB1 kl. mokinė, laimėjo III vietą. Mokytoja Tatjana Sviatkina
  • Lietuvos moksleivių informatikos ir informatinio mąstymo konkursas „Bebras“. Tomas Kundrotas, TB2 kl. mokinys, pateko į II etapą ir šalyje užėmė IV vietą. Mokytoja Daiva Bukelytė
  • Ekonomikos ir verslo olimpiados (regioninis etapas) III vietos laimėtoja Medeinė Patkauskaitė, IV kl. mokinę. Mokytoja Diana Virbickaitė
  • Lietuvos mokinių respublikinės biologijos olimpiada. 9 kl. grupėje Neda Mikalauskaitė, IS kl. mokinė, laimėjo III vietą. Biologijos mokytoja Kristina Muraškienė
  • Ekonomikos ir verslo olimpiada (Šiaulių regiono etapas). Medeinė Patkauskaitė, TB2 kl. mokinė, laimėjo III vietą. Mokytoja Diana Virbickaitė
  • Vokiečių kalbos olimpiados (šalies etapas). Medas Radišauskas, III kl. mokinys, laimėjo III vietą. Mokytoja Danguolė Kukla
  • Lietuvos konkursas „Jaunimo debatai Vidurio, Rytų ir Pietryčių Europoje“ nacionalinis finalas. Neda Miltinytė, Didždvario gimnazijos mokinė, pasirodė geriausiai – laimėjo I vietą. Ji rugsėjo mėnesį vyks į tarptautinį konkurso finalą Prahoje. Mokytoja Danguolė Kukla
  • Šiaulių krašto mokinių vieno žanro kūrybos konkursas „Kuriame baladę“. 8-10 klasių grupė: Mireta Šalašidi, I kl. mokinė, laimėjo III vietą (mokytoja Živilė Muzikevičiūtė). 11-12 klasių grupė: Eimantas Norušaitis, III kl. mokinys, laimėjo II vietą (mokytoja Asta Gagilienė).
  • Šiaulių apskrities rusų (užsienio) kalbos mokinių raiškiojo skaitymo konkursas. 9–10 klasių grupėje: Denis Koliasnikovas, I kl. mokinys, laimėjo II vietą (mokytoja Natalija Ploshenko); Ema Andrijauskaitė, II kl. mokinė, – III vietą (mokytoja Jurgita Briedytė). 11 klasių grupėje: Nikita Volosenko, III kl. mokinys, laimėjo II vietą (mokytoja Natalija Ploshenko)
  • I kl. mokinys Denis Koliasnikovas (mokytoja Natalija Ploshenko) apdovanotas Švietimo, mokslo ir sporto ministerijos pagyrimo raštu už puikiai atliktas kalbėjimo ir meninio skaitymo užduotis Lietuvos mokinių rusų (gimtosios ir užsienio) kalbos olimpiadoje.