Balandžio 12-13 d. net dvi didždvarietės (iš trijų Šiaulių dalyvių), Radvilė Skauminaitė (IIy kl.) ir Viktorija Kušlytė (IIp kl.), atstovavo Šiaulių miestui respublikiniame anglų kalbos konkurse Palangoje, Vlado Jurgučio gimnazijoje. Daugiau nei aštuoniasdešimties dalyvių iš visos Lietuvos laukė dvi be galo intensyvios dienos: reikėjo parašyti blogą pagal duotą video medžiagą, kalbant monologu – angliškai interpretuoti lietuvišką patarlę, kalbant dialogu – aptarti Lietuvos ar pasaulio aktualijas. Dalyvių laukė ir kūrybinė užduotis po Palangą, o dar ir protmūšis apie Covid‘o laikotarpį Lietuvoje.

Viktorija ir Radvilė subūrė bendraminčius ir laimėjo protmūšį! 

Sveikiname Radvilę, laimėjusią III vietą šalies konkurse (mokytoja Iveta Gutauskienė), taip pat didžiuojamės Viktorija, surinkusia virš 80 proc. galimų taškų (mokytoja Rūta Alminienė).

Radvilė Skauminaitė:

„Pirmas dalykas (ir, ko gero, pagrindinis), kuris man labai patiko, – tai, kad olimpiada vyko Palangoje, ir turėjome galimybę pasivaikščioti prie jūros. Tai buvo tarsi priminimas, kad vasara jau ne už kalnų. Mane nustebino tai, kad olimpiada truko kelias dienas, ir turėjome neformalias veiklas, kur dalyviai galėjo susipažinti, atsiskleisti kūrybiškai bei parodyti savo žinias „Kahoot“ protmūšyje, kuriame mes sėkmingai nugalėjome.“

Viktorija Kušlytė:

„Džiaugiuosi, kad dalyvavau šioje olimpiadoje. Išmokau, kaip reaguoti stresinėse situacijose, smagu, kad susiradau naujų draugų ir gerai praleidau laiką!”

Rūta Alminienė, anglų k. mokytoja