Lapkričio 20 d. I klasių mokiniai savanoriavo Didždvario parke –  dvi mokinių komandos skirtingose parko dalyse dvi valandas grėbė lapus. Bedirbant užklupo pirmosios snaigės, kurios, deja, išsyk ištirpo ant paltų.

Jogailė Jankutė. Jau ne pirmąkart savanoriauju parke, kiekvienais metais smagu padėti ir padaryti gerą darbą. Dirbau su šaunia, gerai nusiteikusia draugų kompanija, kadangi senokai matėmės, buvo smagu pabendrauti gyvai. Gera nuotaika nedingo net tada, kai pasirodė pirmosios snaigės. Mums skirta aplinka greit tapo švaresnė ir prie to prisidėjau ir aš. Smagu.

Gabija Plungytė. Tądien labai smagiai praleidau laiką, nors rankos nuo didžiulio lapų kiekio tikrai pavargo. Dirbome išvien, vienas kitam padėjome į maišus krauti lapus. 

Gvidas Maselskis. Niekada nemaniau, kad lapų grėbimas yra toks smagus. Kaip gera bendrauti su bendraklasiais realiai, o ne per kompiuterio ekraną.

Greta Stanevičiūtė. Džiaugiuosi, kad savanoriavau, pasijausčiau naudinga. Tai nėra lengvas darbas, o ypač kai lauke šalta, bet tai priverčia suprasti, kaip sunkiai dirba žmonės.

Gabija Pyragaitė,  I kl. kuratorė