Spalio 13 d. kartu su kolegomis iš Vilniaus universiteto  pristatyti studijų programas  J. Janonio bei Didždvario gimnazijų mokiniams atvyko TBDP Alumni klubo narys, Matematikos ir informatikos fakulteto doktorantas Aidas Medžiūnas.  Aidas mielai sutiko dar kartą ateiti į gimnaziją ir kitą dieną ir susitikti su parengiamųjų bakalaureato klasių IP, IIM, IIY ir TB1 kl. mokiniais.  Jis gimnaziją ir Tarptautinio bakalaureato diplomo programą baigė prieš 14 metų, kai šią programą gimnazijoje tik buvo pradėta įgyvendinti,  todėl tiek mokiniai, tiek mokytojai patyrė daug iššūkių, kuriuos dabar galima prisiminus  ir pajuokauti.

Su mokiniais Aidas pasidalijo, anot jo, savo nesėkmės istorija. Tai labai intrigavo susirinkusius. Ketveri metai savo kelio, vietos  paieškų, kurie pagaliu atvedė jį į dabartinę poziciją. Mokiniai klausė jo, ar dabar jis jaučiasi laimingas, sėkmingas, ir Aidas be dvejonių atsakydavo –  TAIP. Mokiniams jis akcentavo, kad reikia atsisakyti stereotipų, nebijoti patirčių (tik jos turi būti motyvuojančios, o ne žalojančios), reflektuoti tas patirtis, klausiant savęs, ar aš tikrai to noriu ir galiu, ar man tinka, ar tik noriu, nes taip daro visi.

Atsakęs į užduodamus klausimus, Aidas ir pats kėlė provokuojančius, mąstyti skatinančius klausimus, trumpai pristatė VU matematikos ir informatikos fakulteto siūlomas studijas ir paragino mokinius daugiau domėtis studijomis Lietuvos aukštosiose mokyklose.

Po susitikimų mokiniai išeidami dėkojo už įdomias įžvalgas bei patarimus.

               Rima Tamošiūnienė, TBDP koordinatorė