Kovo 30-31 d. Lietuvos parodų ir kongresų centre LITEXPO vyksta paroda KARJERA & STUDIJOS 2022“. Parodoje lankosi ir Didždvario gimnazijos mokiniai.

Paroda STUDIJOS kasmet suburdavo dešimtis tūkstančių moksleivių ir studentų.  Šiandieniniam pasauliui keičiantis, kviečia atsinaujinusi paroda KARJERA & STUDIJOS 2022, kuri skirta ne tik jaunimui , bet ir vyresnio amžiaus asmenis, kurie siekia esminių pokyčių savo gyvenime.

Parodos tema – karjera ir mokymasis visą gyvenimą. Šią temą padiktavo poreikis kalbėti apie tai, kokios kompetencijos ir žinios yra reikalingos jau dabar, kai darbo rinka susiduria su kvalifikuotos darbo jėgos trūkumu, o vis daugiau žmonių renkasi nestandartines veiklas ar keičia studijų kryptį.

2022 parodos tikslas – padėti atrasti naujas karjeros galimybes įvairaus amžiaus grupių asmenims, atsakyti į visus rūpimus su karjera ir studijomis susijusius klausimus!

Parodos formatas – aktualios informacijos pateikimas tiesiogiai bendraujant dalyvių stenduose, paskaitose ir pranešimų metu konferencijų salėse, workshop‘uose, neformalių susitikimų metu su mokymo įstaigų ir verslo atstovais, karjeros konsultantais, bei garsiomis ir įkvepiančiomis asmenybėmis.