Abiturientų klasių valandėlėse lankėsi ISM universiteto atstovai: Silvija, Artūras ir Aistė. Mokiniai sužinojo apie išankstinį priėmimą į ISM Vadybos ir ekonomikos universitetą, apie tai, jog studentams sudaromos sąlygos turėti praktiką garsiose įmonėse (pvz., Nestle, Microsoft, Coca-Cola). Universiteto atstovai akcentavo, kaip teisingai parengti du labai svarbius dokumentus: gyvenimo aprašymą (CV) ir motyvacinį laišką. Tinkamai parašyti dokumentai suteikia galimybes stojant į universitetą, renkantis praktikos ar darbo vietą.

Mokinių įspūdžiai: 

Vilius Aksomaitis, TB2 kl. mokinys                                                              

Per klasės valandėlę TB2 kl. mokiniai dalyvavo ISM universiteto pristatyme. Pristatymo esmė –  supažindinti su ISM programomis, vykdomais projektais ir kitais universiteto ypatumais. Buvo įdomu sužinoti, jog Lietuvoje yra tokio aukšto lygio, užsienyje aukštais reitingais vertinamas universitetas. Šis užsiėmimas buvo naudingas ne tik tiems, kurie planuoja stoti į ISM, tačiau ir kitiems, kadangi likusią pristatymo dalį vienas iš ISM atstovų mus mokė, kaip tinkamai parašyti gyvenimo pristatymą bei motyvacinį laišką. Tikiu, kad ne tik aš, bet ir kiti mano klasiokai gavo naudingų žinių.

Evelina Vitkevičiūtė, TB2 kl. mokinė

Nuotoliniu būdu susitikome su ISM vadybos ir ekonomikos universiteto studentų priėmimo vadove Silvija Butkute, kuri mums pristatė universiteto siūlomas programas bei leido kiekvienam moksleiviui „pasimatuoti” savo būsimą kėdę ( ismkedes.lt ). Ji taip pat dalijo patarimus, kaip parašyti motyvacinį laišką bei sukurti savo CV taip, kad jie būtų  ir patrauklūs, ir informatyvūs. Ši klasės valandėlė mums  buvo labai naudinga, kadangi visi norime mokėti save universitetui pristatyti kuo geriau, o išgirsti patarimai tikrai padės tai padaryti.

Jurgita Dembinskienė, IV klasių kuratorė