Dėmesio! Įdomu ir naudinga!

 Jau aštuntoji anglų kalbos vasaros stovykla su dėstytojais amerikiečiais Didždvaryje

Kviečiame registruotis į tradicinę, jau aštuntąją,  vasaros anglų k. dienos stovyklą, kurią Šiaulių Didždvario gimnazija organizuoja kartu su JAV mokytojais ir dėstytojais bei savanoriais padėjėjais. Kviečiame susirasti naujų draugų ir naudingai praleisti laiką. Daugiau informacijos apie šio JAV fondo, WIESCO, organizuojamas stovyklas galite rasti tinklapyje www.wiesco.org ir Facebook paskyroje „Stovykla „Angliškas vasaros polėkis“  https://www.facebook.com/AngliskasVasarosPolekis

Kas tai?    Įdomus ir netradicinis būdas mokytis nedidelėse grupėse su amerikiečių dėstytojais (paskaitos, konkursai, šventės, sporto varžybos).

Kodėl? Nes norime gebėti laisvai bendrauti anglų kalba, mokytis per veiklą, pritaikyti kalbą įvairiose situacijose, sutikti įdomių žmonių.

Kada? Birželio 26-liepos 7 dienomis (10 darbo dienų), 9.30.00 – 16.00 val.

Kur?   Šiaulių Didždvario gimnazija, Vilniaus g. 188.

Kam?  Visiems 5-10 (5 progimnazijos klasė – II gimnazijos klasė) klasių mokiniams, norintiems patobulinti anglų kalbos įgūdžius ir gerai praleisti laiką.

Kiek?  190€ mokestis (už pietus, veiklas, mokymo priemones); jeigu iš vienos šeimos dalyvauja 2 mokiniai, jiems mokėti reikės 350€.

Informaciją susidomėjusiems teikia Šiaulių Didždvario gimnazijos anglų k. mokytoja, stovyklos veiklos koordinatorė Rūta Alminienė el.paštu ruta.alminiene@didzdvaris.lt , tel. +37068655190.

Registracija vykdoma nuo balandžio 15 d. iki birželio 1 d. (arba kol bus vietų) el. paštu ruta.alminiene@didzdvaris.lt

Registruojantis nurodyti mokinio vardą, pavardę, mokyklą, klasę, mokinio mobilaus telefono numerį, tėvų kontaktinius telefonus.  Užsiregistravusiems bus atsiųstas patvirtinimas ir informacija, kaip galima sumokėti mokestį už stovyklą.