Gruodžio 27 d. vyko kasmetinis Tarptautinio bakalaureato diplomo programą baigusių gimnazistų susitikimas ir diplomų įteikimo 16-ajai laidai šventė. Šį renginį organizuoja TB diplomo programos alumnai bei dar besimokantys. Kaip ir kasmet, taip ir šiemet šį renginį vedė DG IB Alumni  klubo
atstovas Martynas Jaugelavičius, baigęs šią programą 2015 m.
Šiltu dainos sveikinimu TB diplomų įteikimo vakarą pradėjo TB1 kl. mokinės: Rugilė, Dominyka, bei Karolina Vitkevičiūtė, baigusi TBDP 2015 m., kuri pasidalijo ir savo gyvenimo istorija. Karolina pabrėžė, kad būtent mokymasis pagal TBD programą išugdė jos smalsumą, domėjimąsi tuo, ką darai,
atsakomybės jausmą. Mergina papasakojo, kad baigusi diplomo programą įstojo į išsvajotas valstybės finansuojamas medicinos studijas VU, bet ten vyravusi mokymo(si) atmosfera buvo visiškai priešinga patirtai Didždvaryje, todėl jas metė ir pradėjo studijuoti Sidnėjaus universitete Australijoje, kur puikiai pavyko realizuoti savo lūkesčius. Šiuo metu Karolina gyvena Vilniuje ir yra klinikinių tyrimų koordinatorė Lietuvoje, bendradarbiauja su 15 Lietuvos ligoninių, kuriose vykdomi klinikiniai tyrimai. Renginio vedėjas Martynas paantrino, kad dažnai nereikia laikytis lietuviško posakio „Nemesk kelio dėl takelio“, nes kelias gali vesti į niekur, o takelis atverti galimybes.
Buvusių mokinių prašymu, TBDP lietuvių kalbos ir literatūros mokytoja Janina Dombrovskienė paruošė kasmetinę refleksiją apie baigusią laidą. Smagu išgirsti apie save, prisiminti paskutinius dvejus metus gimnazijoje. 16-osios laidos mokiniai (jau nebe mokiniai) bei mokytojai tą vakarą iš naujo išgyveno pozityvias ar nerimą kėlusias akimirkas, džiaugėsi nuėję tokį neįtikėtinai sunkų, bet įspūdžių, gerų prisiminimų ir patirčių kelią. Mokytojos kalba buvo palydėta susižavėjimo plojimų.
TBDP koordinatorė Rima Tamošiūnienė kartu su Martynu Jaugelavičiumi TB 16-osios laidos mokiniams įteikė programos baigimo diplomus ir už išskirtinius akademinius pasiekimus, įvairiapusę CAS veiklą IB Alumni premiją – Nedai Miltinytei. Renginyje kalbėję mokiniai prisiminė savo artimą ir glaudų ryšį su mokytojais. Neda, padėkojusi už gautą premiją, džiaugėsi, kad mokydamasi gimnazijoje puikiai sutarė su visais mokytojais, o artimiausiai bendravo su vokiečių kalbos mokytoja Danguole Kukla, juk ji įskiepijo meilę vokiečių kalbai. Šiuo metu Neda studijuoja socialinių mokslų bakalaurą „Sciences Po“ universitete Prancūzijoje ir, nors universitete mokytis daug sunkiau nei gimnazijoje, bet dveji metai ją išmokė susitvarkyti su darbo krūviu, planuoti laiką.
Renginys buvo šiltas, jaukus, o prie TB’6 laidos mamų parūpintų sumuštinių, torto ir saldainių leido visiems pasidžiaugti rezultatais, sėkmės istorijomis bei padrąsinti esamus TB DP mokinius siekti savo svajonės.

Atėnė Domeikaitė ir Elžbieta Kaluinaitė, TB1 kl. mokinės