Balandžio 15 d. vyko jau tradiciniu tapęs III–IV  kl. mokinių, mokytojų renginys „Brandos darbo gidas“, kuriame abiturientės: Viltė Morkevičiūtė ir Leticija Čiužauskaitė, pristatė beveik metus rengtus tiriamuosius darbus. Merginoms tai buvo puiki repeticija, juk gegužės 6 d. jos savo brandos darbus pristatys miesto vertinimo komisijai.

Viltės darbo „Maistinės vertės palyginimas natūraliomis ir dirbtinėmis sąlygomis užaugintuose grybuose“ vadovė – chemijos mokytoja Virginija Savickaitė, kuri brandos darbams vadovauja kiekvienais metais. Nuo brandos darbo gyvavimo pradžios mūsų gimnazijoje dominuoja gamtos m. (chemijos, biologijos) darbai, tačiau šiais mokslo metais nudžiugino darbas iš lietuvių kalbos. Leticijos darbo „Moteriškumo raiškos ypatumai R. Šerelytės ir J. Kunčino kūryboje“ vadovė – lietuvių kalbos mokytoja Lina Michailovienė. Abi merginos pasirodė puikiai, atsakė į renginio dalyvių klausimus, išklausė siūlymų dėl darbų pristatymo tobulinimo.

Merginų pristatymus stebėjo aštuonios III kl. mokinės, ketinančios kitais mokslo metais rengti brandos darbus. Džiugu, kad dauguma jų ne tik žino, iš kokių dalykų norėtų rengti (ir vėl iš gamtos mokslų!), bet  ir žino, kokius tyrimus darytų. Rugsėjo mėnesį bus aišku, kiek padirbėjo per vasarą ir kurios pasiryžo eiti iki galo.

Audronė Saldauskienė, direktoriaus pavaduotoja