Vasario 18 d. Vilniaus Vytauto Didžiojo gimnazijoje vyko šalies anglų k. III kl. mokinių olimpiada, kurioje dalyvavo per 70 mokinių, o garbė atstovauti Šiaulių miestui teko trims mokiniams. Viena jų –  didždvarietė Greta Jokimčiūtė, kuri Šiaulių miesto olimpiadoje laimėjo I vietą.

Šalies etape iš trijų šiauliečių Greta pasirodė geriausiai ir, surinkusi 85 proc., laimėjo IV vietą (iki III vietos jai pritrūko 1 proc.).

Olimpiados dalyviai ne tik atliko privalomas rašymo ir kalbėjimo užduotis, bet ir dalyvavo kūrybinėje komandinėje užduotyje „I see, I think, I wonder“, kurioje Gretos komandos kūrybinė užduotis sulaukė daugiausiai nominacijų. Po užduoties pristatymų dar kartą pasitvirtinome, kokį kūrybingą, įdomų, draugiškai ir komandiškai bendraujantį jaunimą ugdome. Olimpiadoje jautėsi ne konkurencijos, o įdomių patirčių, bendravimo, naujų draugysčių dvasia.

Smagu, kad lydintiems mokytojams buvo organizuoti net du seminarai, kuriuose patirtimi dalijosi Vilniaus Vytauto Didžiojo gimnazijos kolegos.

Rūta Alminienė,  anglų k. mokytoja