Balandžio 13 d. Šiaulių Prekybos centre „Tilžė“ praūžė Šiaulių regiono jaunųjų bendrovių eXpo Šiauliai 2022 mugė.  Ją organizavo Viešoji įstaiga Šiaulių verslo inkubatorius. Renginio iniciatorius – JA Lietuva. Šiaulių regioninę jaunųjų bendrovių mugę aplankė daugiau nei 30 jaunųjų bendrovių, gausi verslininkų vertinimo komisija.

Mūsų gimnazijai šiame renginyje atstovavo net 8 jaunosios bendrovės (JB). Pasiruošimas šiai mugei, dalyvavimas joje, buvo pirma tokia patirtis mano komandai, tikiu, kad ir daugeliui kitų. Norėjosi pasirodyti kuo geriau,  atskleisti visas gerąsias mūsų bendrovių savybes. Renginyje bendravome su verslininkais, gavome vertingų patarimų, pagyrimų, kurie tikrai padės mums plėtojant savo veiklą. Buvome laimingi gavę progą pabendrauti ir galimybę savo bendroves pristatyti Šiaulių miesto merui Artūrui Visockui bei pirmajai šalies poniai Dianai Nausėdienei, kurie nuoširdžiai kalbėjosi su jaunaisiais verslininkas, susipažino su mūsų idėjomis bei įkvėpė mus ir skatino siekti savo svajonių.

Manau, šis renginys buvo išties  įdomus ir naudingas. Mes ne tik turėjome progą parduoti savo kurtus produktus, susipažinti su bendraamžių verslais, bet ir įgijome patirties, gavome daug patarimų ir įkvėpimo judėti pirmyn.

Labai didžiuojuosi IIG klasės merginų – Linos Juknaitės, Agnės Kapitanskytės, Emilės Juknaitės ir Vidmantės Mauragaitės – bendrove „Jewellery by us”, kuri pelnė „Komandinio darbo pavyzdžio” nominaciją ir apdovanojimą; IIG ir IIM klasių merginų – Gintarės Gapšytės ir Neridos Makarovaitės –   bendrove „Etama”, kuri pelnė „Tvariausios bendrovės” nominaciją ir apdovanojimą.

Dėkojame mūsų ekonomikos mokytojai Dianai Virbickaitei, kuri pasiūlė mums kurti savo bendroves, padėjo mums ir mus palaikė.

Vidmantė Mauragaitė, IIG kl. mokinė

Nuotraukos: Justinas Kyga