Kiekvieną kartą, kai gaunu žinutę iš buvusių mokinių , jog jie nori ateiti į mokyklą pasikalbėti su mokytojais ir mokiniais, pasidalinti patirtimi ir mintimis, labai apsidžiaugiu. Mokinių pasilankymas parodo neprarastą ryšį su mokykla ir jos bendruomene – jie vis dar jaučiasi DG dalimi.

Šį kartą TB1 klasę aplankė Greta Kuliušaitė (DG95/IB13), kuri pabrėžė, kad mokymasis pagal Tarptautinio bakalaureato diplomo programą leido jai atskleisti kūrybinį potencialą, suvokti pasaulio įvairovę ir ugdyti kritinį mąstymą. Įgyta patirtis padėjo Gretai įveikti tolimesnio mokymosi  sunkumus. Ji Londone studijavo medijas ir komunikaciją.

Šiandien Greta yra fotografė. Interviu su ja galima perskaityti įvairiuose portaluose ir žurnaluose (pavyzdžiui, „Savito braižo fotografė…“ (www. moteris.lt), „Didžiulę sėkmę patyrusi garsenybių fotografė…“ (www.delfi.lt). „Mano darbe svarbiausia yra užmegzti ryšį su žmogumi ir lydėti jį fotosesijos kelionėje. Visi žmonės yra gražūs, tik ne visi apie tai žino. Mano užduotis – parodyti grožį žmoguje“, – akcentuoja Greta. Be to, ji pasidalijo mintimis apie asmenybės augimą ir naujų patirčių džiaugsmą.

Šis susitikimas įkvėpė ne tik mokinius, bet ir mane.

Alla Chvostova, anglų kalbos mokytoja