Gegužės 15–16 dienomis antra DofE Sidabro grupė „Baidariniai“ dalyvavo bandomajame žygyje, kuris truko parą, baidarėmis Ventos upe. Žygio dalyviai tobulino komandinio darbo, savarankiškumo, orientavimosi gamtoje bei stovyklavimo įgūdžius. Žygyje dalyvavo III klasės mokiniai: Saulė, Aistė, Auksė, Ernestas, Rapolas ir Greta. Dalyviai patys planavo maršrutą, rūpinosi reikalinga įranga, maisto gamyba bei stovyklavietės įsirengimu. Plaukdami Venta mokėsi saugaus elgesio vandenyje, bendradarbiavimo ir atsakomybės vieni už kitus. Džiugu, kad grupė sėkmingai įveikė suplanuotą maršrutą, o vakare įsirengė nakvynės vietą gamtoje, gaminosi vakarienę ir aptarė dienos patirtį.

Žygis suteikė daug gerų emocijų, sustiprino komandos dvasią bei padėjo pasiruošti būsimam kvalifikaciniam DofE žygiui.

 

Kristina Laurutė, žygių vadovė