Rugsėjo 27 – spalio 3 dienomis Didždvario gimnazijos komanda (direktorius Vitalis Balsevičius, anglų kalbos mokytojos: Rūta Alminienė ir Daiva Oss) kartu su projekto partneriais iš Vokietijos, Rumunijos, Ukrainos, Prancūzijos bei Ispanijos dalyvavo pirmuosiuose mokymuose pagal Erasmus KA2 projektą „We care – mental health in European youthwork (2022-2-DE04-KA220-YOU-000101752).“

Gavome teorinių žinių, kuriomis dalijosi Timisoaros universiteto dėstytojai ir doktorantai, dalyviai iš Ispanijos. Didždvario gimnazijos komanda dalijosi savo patirtimi ir vedė sesiją apie emocinį intelektą. Veiklos buvo įvairios (teorinės, praktinės, interaktyvios): išbandėme sensorinius teatro užsiėmimus, laipiojimą-boulderingą, meditaciją ir kūrybinį rašymą bei daugelį kitų, kurie padeda palaikyti tinkamą emocinę sveikatą.

Turėjome puikią progą susipažinti su Rumunijos nevyriausybinių organizacijų veikla, pažinti Timisoarą – miestą, kuris 2023 m. yra Europos kultūros sostinė, susipažinti su partnerių šalių kultūra, geografija, istorija bei pristatyti savąją.

Rūta Alminienė, anglų k. mokytoja, projekto koordinatorė