„Tam nereikia nei gruodžio, nei sniego – man į mokyklą sugrįžti visada yra labai šventiška. Tos šventės man atėjo gruodžio 14-15 dienomis, kai turėjau progą susitiksi tu penkiomis DG klasėmis:parengiamosiomis bakalaureato klasėmis Im ir Iy, IIm, Iiy, IIp bei TB 1 diplomo  programos klase“, sakė atsisiveikindama Justina.

Justina Poškevičiūtė baigė DG TB programą 2007-aisiais, yra pirmosios laidos TB DP Alumnė. Po jos studijavo politikos mokslus ir kino studijas JAV universitete Gettysburge, vėliau baigė politikos mokslų magistrą Centrinės Europos Universitete Budapešte. Justina dirbo su technologijų kompanijomis Pietų Amerikoje ir Europoje bei su nevyriausybinėmis organizacijomis Pietryčių Azijoje ir Artimuosiuose Rytuose. Šiuo metu, be darbo komunikacijų srityje su politiškai progresyvia politine organizacija JAV, Justina rašo straipsnius bei kuria tinklalaides politikos bei mentalinės sveikatos temomis.

Tarp susitikimų su mokiniais, primiminėme kokius iššūkius teko patirti tiek pirmiesiems Diplomo porgramos mokiniams, tiek mokytojams, o susitikimuose su parengiamojo bakalaureato klasių mokiniais, Justina pasidžiaugė, kad jie turi galimybę susipažinti su Tarptautinio bakalaureato organizacijos vertybėmis, požiūriu į mokymąasi, pasaulį ir save – to jos laikais nebuvo ir dabartiniai mokiniams tai yra didžiulis privalumas.   

„Visada malonu sugrįžti į mokyklą ir pasidalinti savo istorija, bet ne dėl to, kad tokios jos turėtų norėti visi. Malonu dėl to, kad manau, jog kuo daugiau ir kuo įvairesnių jų girdime (ypač – iš tą pačią mokyklą baigusių mokinių), tuo labiau plečiasi ir suvokimas apie mūsų pačių pasirinkimus. Yra labai naudinga prisiminti, kad tų gyvenimo kelių gali būti visokių. Jie neturi būti įdomūs niekam kitam, jų kiti neturi net ir suprasti. Svarbiausia, kad jie būtų prasmingi mums patiems

To ir noriu palinkėti visiems DG mokiniams: nebijoti būti savimi pačiais ir nebijoti nežinomybės, nes iš jos kartais kyla kažkas tokio įdomaus, ko net patys nebūtume galėję įsivaizduoti.

Ačiū mokytojai Rimai Tamošiūnienėi už jos šiltą priėmimą ir laiką, ir visoms anglų bei lietuvių kalbos mokytojoms už jų gerumą bei brangias klasių valandas, kurių metu buvo miela sutikti ir pasikalbėti su mokiniais“ – sakė Justina.