Lapkričio 14 d.  Ip kl. vykome į Vilnių, į laidos „Tūkstantmečio vaikai” pusfinalio etapą. Nemeluosiu, kelionė buvo pilna nerimo, streso ir baimės. Dalyvauti šioje laidoje asmeniškai man buvo didžiulis iššūkis. Kai likus mažiau nei savaitei iki pusfinalio, sužinojau, jog patekau į kitą etapą, patyriau lengvą šoką.

Nors sekėsi sunkiai, nesigailiu, jog išbandžiau gyvenime kažką naujo, neįprasto. Susiradau naujų draugų, sužinojau  įdomių faktų, pamačiau televiziją iš arčiau. Atvykusi į vietą, sužinojau, kad manęs laukia rimti ir stiprūs varžovai: Vilniaus licėjaus, Vilniaus Vytauto Didžiojo, M. K. Čiurlionio menų ir Pranciškonų gimnazijų mokiniai. Taip pat nustebau, kad aš buvau vienintelė, kuri dalyvauja šioje laidoje pirmą kartą. Manyčiau, kad koją pakišo didelė baimė ir nerimas. Nors ir žinojau nemažai atsakymų, pritrūko greitesnės reakcijos, budrumo. Nemeluosiu, turiu labai didelę baimę suklysti. Visada bijau atsakyti neteisingai ar apsijuokti. O dabar manau, kad reikėjo drąsiai rizikuoti. Tvirtai galiu teigti, jog ši baimė padarė didelę įtaką mano pasirodymui. Bet svarbiausia, kad su klase puikiai praleidome laiką ir būtinai bandysiu dar kartą kitais metais. Tam turiu visus metus laiko pasiruošti.

Noriu labai padėkoti geografijos mokytojai Snieginai Raubaitei už galimybę gyvenime išbandyti kažką naujo. Taip pat noriu visiems pasakyti, kad niekada nebijokite rizikuoti!

Beata Rusakaitė, Ip kl. mokinė