Pavasaris „Lietuvos Junior Achievement“ bendruomenėje reiškia tik viena – visoje Lietuvoje grįžta regioninės mokomųjų mokinių bendrovių eXpo! Tai dėl vietos bendruomenės pastangų vykstantys renginiai, suburiantys atsakingus vietos verslus, aktyvius visuomenės narius, šaunius mokytojus bei, žinoma, geriausias miestų ir miestelių mokomąsias mokinių bendroves.

Balandžio 21 d. nuo 10 val. iki 16 val. Šiaulių prekybos centre „Tilžė“ šurmuliavo mokinių mokomųjų bendrovių regioninė eXpo. Organizatorių teigimu, dalyvauti užsiregistravo net 42 mokinių kuriami verslai iš 17 mokyklų. Į renginį iš Didždvario gimnazijos buvo pakviestos dalyvauti 8 bendrovės. Jos pristatė savo verslo idėją, bendrovių veiklą, verslo planus vertinimo komisijai, išklausė patarimų.

Džiaugiamės, kad gimnazijos bendrovė TYM MEDIA (Torinas Čiukna ir Motiejus Tamašauskas, IIG kl. mokiniai) laimėjo III vietą.

Be to, bendrovės laimėjo ir kelias nominacijas:

  1. Geriausias smulkaus verslo pavyzdys – bendrovė SENI (Karolis Januškevičius ir Arnas Gelmanas, IIA kl. mokiniai);
  2. Inovatyviausia verslo idėja – bendrovė DIVE TO SEA (Adelė Jonaitytė ir Rūta Poškevičiūtė, IIA kl. mokinės);
  3. Inovatyviausias technologinis sprendimas – bendrovė TYM MEDIA (Torinas Čiukna ir Motiejus Tamašauskas, IIG kl. mokiniai);
  4. Geriausias mokomosios bendrovės marketingo sprendimas – bendrovė MAŽŲJŲ SVAJOS (Neila Leistrumaitė, Dominyka Jankauskaitė ir Simona Sakalauskytė, IIG kl. mokinės).

Diana Virbickaitė, ekonomikos mokytoja