Balandžio 19–20 dienomis mokiniai, kurie planuoja rinktis medicinos studijas, lankėsi Šiaulių vaistinėje „Valerijonas“, respublikinės Šiaulių ligoninės akių ligų, ginekologijos, chirurgijos, neurologijos, psichiatrijos, kardiologijos, nefrologijos-toksikologijos, gastroenterologijos-endokrinologijos, ambulatorinės ir dienos chirurgijos skyriuose, anesteziologijos ir intensyviosios terapijos centre. Mokiniai turėjo puikią galimybę susipažinti su mediko profesija, pamatyti ligoninėje dirbančių žmonių kasdienybę, dalyvauti vizitacijose, stebėti atliekamas operacijas.

Mokinių mintys po veiklinimo:

Ugnius Klusas

Dvi dienos, praleistos Šiaulių Moters ir vaiko klinikoje, buvo labai įdomios. Galėjau stebėti, kaip gydytojai tikrina pacientų sužeidimus, daro rentgeną, analizuoja nuotraukas, kaip slaugytojos pertvarsto pacientus, ruošia juos operacijoms. Patirtis buvo puiki.

Ugnė Papartytė

Turbūt pati geriausia karjeros diena, kurioje esu dalyvavusi. Mačiau 10 operacijų, iš kurių viena vyko centrinėje operacinėje – buvo šalinama tulžies pūslė. Gydytojai labai draugiški, atsakė į absoliučiai visus klausimus, stengėsi, kad pamatytume kuo daugiau. Tai, ką pamačiau, mano pasirinkimo nepakeitė, o kaip tik motyvavo dar atkakliau siekti tikslų. Ačiū už tikrai neįkainojamą patirtį!

Daina Zalogaitė

Nerandu net žodžių. Labai patiko. Pirmą dieną buvau psichiatrinėje ligoninėje, antrą – vaikų psichiatrijos skyriuje (Motinos ir vaiko ligoninėje). Susipažinau su sistema, veiklomIs, patalpomis, personalu, medikais. Ši patirtis visiškai pakeitė mano požiūrį tiek į psichologiją, tiek į psichiatriją, nes matyti filmai, senelių pasakojimai, kaip ten baisu, buvo suformavę kitokią nuomonę. Pasirodo, ten tokie pat žmonės kaip ir mes, tiesiog ne visi atskiria realybę nuo to, kas vyksta jų galvose. Gydymo metodai modernūs, įvairios praktikos ir užsiėmimai taikomi visiems. Ši praktika mane sužavėjo ir nuoširdžiai didžiuojuosi ir džiaugiuosi ten dirbančiu personalu, nuostabi komanda.

Laimutė Vielikėnienė, karjeros specialistė