Trijų karalių dienos proga mūsų gimnazijos vadovai gavo kvietimą dalyvauti VDU Švietimo akademijos organizuotame virtualiajame renginyje „Mokykla – šiandien ir rytoj. Kas mūsų laukia 2021 metais?“. VDU (Vytauto Didžiojo universitetas) – vienas iš Didždvario gimnazijos socialinių partnerių. Tad buvo malonu susipažinti su atsinaujinusia VDU Švietimo akademijos komanda, kuri pristatė aktualius pranešimus: „(Ne)išmoktos pamokos karantino metu” (prof. dr. L. Kaminskienė), „Bendradarbiavimas ir partnerystė tarp universiteto ir mokyklų. VDU Švietimo akademijos patirtis” (doc. dr. I. Tandzegolskienė), „Profesinės studijos ,,Pedagogika” – sėkmės istorijos šiuolaikinėje mokykloje” (doc. dr. O. Norkutė).

Buvo naudinga susipažinti ne tik su VDU Švietimo akademijos studijų programomis suaugusiems, bet ir VDU Moksleivių akademija, į kurią netrukus bus pakviesti moksleiviai, norintys plačiau susipažinti su VDU ir mokytojo profesija.

Renginį vainikavo Lietuvos mokyklų vadovų ir VDU Švietimo akademijos atstovų diskusija apie tai, kaip tęsti glaudų bendradarbiavimą tarp universiteto ir mokyklos.

Romualda Pupinytė, direktoriaus pavaduotoja ugdymui