Gruodžio 16 d. I–IV kl. mokiniai dalyvavo unikalioje kelionėje po magišką M. K. Čiurlionio pasaulį. Skambant paties autoriaus ir kompozitoriaus M. Urbaičio muzikai, virtualioje erdvėje susipažino su šešiasdešimčia visiems puikiai pažįstamų žymaus lietuvių dailininko paveikslų. Čiurlionio kūrybą ir jo kūrinių personažus sujungiantis siužetas kvietė pakeliauti po menininko kurtą pasaulį. Gimnazistai iš arčiau susipažino su paveikslų veikėjais ir jų aplinka.

Pradėjęs virtualią kelionę, mokinys netrukus suprato esąs artimas angelui, tyrinėjančiam gyvenimo, mirties ir susiliejimo su visata būsenas. Ši patirtis įtaigiai ir inovatyviai  suteikė moksleiviams galimybę patiems savarankiškai pabūti M. K. Čiurlionio paveikslų dalyviais, įsigilinti ir suprasti kūrėjo vidinį pasaulį. Gimnazistai šia kelione buvo sužavėti.

K. Čiurlionio „Angelų takais“ patirtį sukūrė ir į virtualią realybę siužetą perkėlė K. Buožytė ir V. Žukas, kurie yra apdovanoti Sidabrinės gervės nominacija (sritis – geriausia profesinė meistrystė).

Ksavera Mankuvienė, muzikos mokytoja