Šokis – tai poema, o kiekvienas judesys yra tarsi jos žodis, šis menas neturi amžiaus apribojimų, o kiekvienam, pasirinkusiam su tuo sieti savo gyvenimą, dovanoja itin daug.“ (M.Hari)

Tarptautinis folkloro festivalis Lloret de Mare vyksta garsiame nuostabios pakrantės kurorte 70 km nuo Barselonos ir yra vienas lankomiausių folkloro festivalių Ispanijoje. Į šį folkloro festivalį kasmet atvyksta 20 tautinių šokių kolektyvų iš viso pasaulio! Festivalį organizuoja Blue Diamond Folklore Festivals, kurio tikslas – kultūriniai mainai ir folkloro paveldo bei tradicijų išsaugojimas šokant, dainuojant ir rengiantis tradiciniais kostiumais. Šis festivalis visiems folkloro mylėtojams garantuoja smagią ir jaudinančią patirtį.

Tarptautiniame folkloro festivalyje Lloret de Mare dalyvavo vaikų ir jaunimo tautinių šokių ansamblio „Šėltinis“ III kl. šokėjai.

Pasirodymai vyko pagrindinėje Lloret de Mar aikštėje su tūkstančiais žiūrovų. Prieš pasirodymus lauko scenoje įprastas didelis dalyvių paradas Lloret de Mar gatvėmis, kuriame išdidžiai plevėsavo ir Lietuvos trispalvė.

Dėkojame ansamblio vadovams Violetai Laugalienei, Romualdui Laugaliui ir Gretai Šveikauskaitei!

Jurgita Dembinskienė, klasių kuratorė, Jūratė Šimkuvienė, šokėjų mama