Gegužės 26–28 dienomis dalyvavau startiniame tarptautinių partnerių susitikime Magdeburge, Vokietijoje, pagal Erasmus KA2 projekto „We care – Mental Health in European Youth Work” (2022-2-DE04-KA220-YOU-000101752) darbotvarkę. Drauge su partneriais iš Vokietijos, Ukrainos, Ispanijos, Rumunijos, Prancūzijos startinio vizito metu pristatėme savo organizacijas, diskutavome apie projekto tikslus, iššūkius, planavome būsimas veiklas.

Su emocine sveikata susijusius iššūkius patiria vis daugiau bendruomenės narių, todėl projekto veiklų planas yra labai reikalingas įvairioms tikslinėms grupėms, o mūsų projektas skirtas būtent žmonėms, dirbantiems su jaunimu. Džiugu, kad ir Didždvario gimnazijos mokytojai, kiti pedagoginiai darbuotojai galės tobulinti savo kompetencijas. Projektas tęsis dvejus metus, bus vykdoma daug mokymų partnerių šalyse, taigi tikimės pozityvių pokyčių!

Erasmus programos visada yra susijusios ir su šalies pažinimu, taigi, nors ir paskubomis, bet aplankėme XIII a. pastatytą Magdeburgo katedrą, taip pat žymų garsaus austrų architekto Friedensreich Hundertwasser pastatą „Žalioji citadelė.”

Rūta Alminienė, anglų k. mokytoja, projekto koordinatorė