Gimnazijos mokiniai aktyviai dalyvavo respublikiniame edukaciniame konkurse „Olympis 2026 – Pavasario sesija“ ir pademonstravo savo loginį mąstymą ir matematines žinias. Pagrindinis šio konkurso tikslas –  sudominti vaikus tiksliaisiais mokslais ir stiprinti jų mokymosi motyvaciją.

Nuoširdžiai sveikiname šiuos mokinius:

Simoną Selevą, IIt kl. mokinį, – jam įteiktas I laipsnio diplomas;

Dominyką Poškų, Iv kl. mokinį, – jam įteiktas II  laipsnio diplomas.

Po konkurso mokiniai teigė, kad „labai šaunus ir reikalingas konkursas, skatinantis  tobulėti, motyvuojantis, o užduotys buvo išties įdomios, net originalios“.

Eugenijus Buivydas, matematikos mokytojas