Gimnazijos mokiniai aktyviai dalyvavo respublikiniame edukaciniame konkurse „Olympis 2026 – Pavasario sesija“ ir pademonstravo savo loginį mąstymą ir matematines žinias. Pagrindinis šio konkurso tikslas – sudominti vaikus tiksliaisiais mokslais ir stiprinti jų mokymosi motyvaciją.
Nuoširdžiai sveikiname šiuos mokinius:
Simoną Selevą, IIt kl. mokinį, – jam įteiktas I laipsnio diplomas;
Dominyką Poškų, Iv kl. mokinį, – jam įteiktas II laipsnio diplomas.
Po konkurso mokiniai teigė, kad „labai šaunus ir reikalingas konkursas, skatinantis tobulėti, motyvuojantis, o užduotys buvo išties įdomios, net originalios“.
Eugenijus Buivydas, matematikos mokytojas

