Spalio 23 dieną, mūsų mokyklos IIa ir IIIa klasių mokiniai dalyvavo XIII suaugusiųjų liaudiškų šokių kolektyvų konkursiniame festivalyje „Pora už poros“. Šio konkurso tikslas yra puoselėti sceninių lietuvių liaudies šokių tradicijas, ugdyti liaudies šokių kolektyvų kultūrą.

Išties mūsų mokyklos mokiniams šis renginys buvo vienas iš svarbiausių konkursų kuriuose esam dalyvavę, nes jis organizuojamas tik kas ketverius metus ir yra skirtas jaunimui. Kaskart šiame konkurse dalyvauja iki 115 liaudiškų šokių kolektyvų – visi varžosi dėl laureato vardo ir prizinių vietų.

Trijuose „Pora už poros“ konkurso turuose dalyvauja miestų, rajonų centrų, miestelių ir kaimų kolektyvai. Galime pasidžiaugti, jog mūsų mokyklos Šėltiniukai buvo labai stipriai pasiruošę šiam konkursui ir nusiteikę laimėti. Tai rodo ir rezultatai. IIa klasės mokiniai į mūsų mokyklą parvežė laureato vardą, pelnytą gimnazistų grupėje. Ne ką prasčiau pasirodė ir IIIa klasės mokiniai, puikiai sušokę jie užėmė II vietą gimnazistų grupėje.

Labai džiaugiamės ne tik įdėtu darbu, bet ir jaunimo ir vaikų tautinių šokių ansamblio „Šėltinis“ vadovais – Romualdu ir Violeta Laugaliais, bei Greta Šveikauskaite, kurie  šauniai parengė gimnazistus šiam rimtam ir atsakingam konkursui.

Algita Armalaitė, ansamblio „Šėltinis“  šokėja, IIa klasės mokinė