Lapkričio 16 d. gimnazijos TB1 ir TB2 mokiniai per Computer Science pamokas kartu su IT mokytoja Daiva Bukelyte dalyvavo technologijų laboratorijos „Technology Hub” pristatyme, kuris vyko Šiaulių prekybos, pramonės ir amatų rūmuose. Pristatymo metu mokiniai susipažino su trimis įkūrėjų, kurie  lapkričio 24 d. oficialiai išleis šią virtualią platformą į viešumą ir ji taps prieinama visiems.

Lektoriai pristatė savo mokymosi universitete patirtį, pristatė savo dabartinę darbo vietą (kaip ten pateko ir kokią užima padėtį), pateikė karjeros kelių pavyzdžius IT sferoje.

Buvo pristatyta „Technology Hub” misija, kurios esmė –  sukurti saugią atmosferą programuotojams, kurie nežino, nuo ko pradėti, kurie ieško pagalbos arba turi idėjų, bet nežino, kaip jas įgyvendinti.

Mes, jaunieji programuotojai, buvome supažindinti su įvairiais įrankiais, kurie naudojami įgyvendinti tokius projektus, džiugu, kad mums buvo suteikta galimybė apžiūrėti duomenų serverius, pamatyti, kaip jie veikia. Paklausti apie kibernetines atakas, lektoriai papasakojo, kaip jų išvengti.

Dalyvavę mokiniai pasidalijo savo įspūdžiais:

„Lektoriai buvo labai charizmatiški, todėl buvo linksma klausytis ir išgirsti jų patirtį. Patiko mintis, kad su jais galima šnekėtis paprastai ir, jeigu reikia, paprašyti pagalbos.“

„Mane šis susitikimas įkvėpė baigiamajam Computer Science darbui.“

„Smagus pristatymas, jaučiausi lyg klausausi, kaip mano bendraklasiai pristatinėja savo projektą. Tikrai nekantrauju pasinaudoti jų virtualia erdve ir gauti patarimų.“

Ieva Paniulaitytė, TB1 kl.  mokinė