Vaikų ir jaunimo tautinių šokių ansamblio vadovai Violeta ir Romualdas Laugaliai lapkričio 4 d. buvo pakviesti pasidalinti savo gerąja patirtimi su Lietuvos choreografais apie darbą nuotoliniu būdu. Vadovai kolegoms pasakojo, kaip nuotoliniu būdu įmanoma suorganizuoti net atranką į choreografinę klasę, kaip kūrybiškai ir įdomiai organizuoti teorines ir praktines šokių pamokas, kokias patartina skirti užduotis.
Jie akcentavo, kad šiuo laiku įmanoma ne tik kūrybiškai dirbti, bet ir tobulėti: vadovai dalyvavo Lietuvos Liaudies kultūros centro organizuojamuose mokymuose „VADOVO CHARIZMA“, kurie vyko Birštone. Paskaitą vedė aktorius VDU docentas V. Kontrimas.
Vaikų ir jaunimo tautinių šokių ansamblio „Šėltinis“ IA klasės šokėjai 2020 m. lapkričio 6 d. dalyvavo Šiaulių Menų mokyklos organizuojamame konkurse „TALENTAS SLYPI PO KAUKE“. Šokėjai norėjo priminti sau ir kitiems, kad kaukė neturi mūsų varžyti, mokiniai skleidė žinutę, kad mūsų viduje slypinčių talentų niekas negali užgožti. Šalia jaunojo talento visada yra mokytojas, vadovas, kuris įkvepia ir skatina kūrybiškumą. Dėkojame ansamblio vadovams Violetai ir Romualdui Laugaliams, Gretai Šveikauskaitei.
Direktoriaus pavaduotoja ugdymui Daiva Trijonienė