Vasario 10 d. Šaškių ir šachmatų klube vyko Lietuvos mokyklų žaidynių II etapo (Šiaulių miesto) šaškių varžybos. Jose netrūko įtampos, susikaupimo ir azarto. Prie šaškių lentų susitiko J. Janonio ir Didždvario gimnazijų bei Dainų, „Romuvos“ ir Medelyno progimnazijų moksleivių komandos. Jaunieji šaškininkai demonstravo strateginį mąstymą, kantrybę ir gebėjimą greitai priimti sprendimus. Kiekviena komanda atkakliai siekė pergalės, o partijos buvo kupinos netikėtų ėjimų ir permainingų rezultatų. Varžybų atmosfera buvo draugiška, tačiau kartu ir labai konkurencinga – kiekvienas taškas galėjo lemti galutinę vietą turnyrinėje lentelėje.
Geriausiai šįkart sekėsi „Romuvos“ progimnazijos komandai – ji iškovojo I vietą, II vietą užėmė J. Janonio, III vietą – Didždvario gimnazijų komandos.
Didžiuojamės didždvariečių komandos nariais: Emilija Seniūnaitė, Erikas Sabaliauskas, IV kl. mokiniai, ir Eimantas Eitutis, Artūras Sabaliauskas, I kl. mokiniai. Visi žaidėjai pasižymėjo tiksliais ėjimais, geru tarpusavio susiklausymu ir tiksliais ėjimais ir stipria taktika. Tegul ši patirtis įkvepia mokinius toliau tobulėti ir siekti naujų pergalių tiek prie šaškių lentos, tiek gyvenime.
Rima Kasiliauskienė, fizinio ugdymo mokytoja




