Praėjusią savaitę abiturientų klasės valandėlėse dalyvavo buvusi Didždvario gimnazijos mokinė Justina Poškevičiūtė.

Justina baigė politikos mokslų ir kino studijas Gettysburgo universitete, JAV, vėliau studijas tęsė Centrinės Europos universitete Budapešte. Ji yra dirbusi su nevyriausybinėmis organizacijomis Tailande bei Palestinoje, Brazilijoje, Vengrijoje bei Junginėje Karalystėje. Beveik dešimt metų dirbusi kaip laisvai samdoma politikos apžvalgininkė, Justina šiuo metu kuria  politinę tinklalaidę bei dirba švietimo ir komunikacijų srityje nevyriausybinėje organizacijoje Jordanijoje. Dar vienas jos projektų yra internetinis žiniaraštis bei tinklalaidė psichinės sveikatos, sąmoningumo bei motyvacijos temomis.

Jurgita Dembinskienė

TALKS ON MINDFULNESS AND MOTIVATION

Even in the time of pandemic, there is so much we in fact can control. How to generate that energy, how to feel connected, and how to befriend yourself?
I give talks on exactly that. You can have a sense on what I talk about and how I approach it by checking out my seven-day challenge and my podcast.
If you’d like to work with me, please do get in touch by email (jposkeviciute@gmail.com) or via social media.

,,Labai ačiū kuratorei Jurgitai už pakvietimą pasidalinti savo patirtimi. Baisu pripažinti, bet man pačiai prireikė ne vieno dešimtmečio, kad ne tik įgyčiau tam tikrų žinių, bet ir peršokčiau tą skardį tarp informacijos ir jos panaudojimo. Manau, kad jei norime sau padėti, turime nebijoti tokių šuolių. Ir jų tikėtis, gal net ieškoti. Visada. Tad labai džiaugiuosi, jei kam galėjau suteikti naujų žinių ir priminti, kad labai daug kas gyvenime (net ir pandemijos metu) priklauso nuo mūsų pačių. Viskas prasideda nuo mažų dalykų: nuo žinių ir nuo veiksmo. Manau, kad kuo daugiau atsakomybės prisiimame už savo veiksmus, tuo laisviau gyvename. Nebūtinai lengviau, bet laisviau.”

Justina Poškevičiūtė, buvusi Didždvario gimnazijos mokinė