Sausio–vasario mėnesiais mokiniams buvo organizuotas Digiklasės, virtualios mokyklos, būrelių veiklos pristatyma: Dominyka Venciūtė kalbėjo apie kūrybines industrijas,  Vilius Bobinas –  apie finansinį raštingumą, Agnė Juškevičiūtė-Vilienė – apie konstitucinę teisę, Tomas Vytautas Raskevičius –  apie politiką,  Aivara Urbutė –  apie mediciną, o  Alvydė Palaimaitė – apie marketingą ir komunikaciją ir kt. Taigi mokiniai turėjo puikią galimybę sužinoti  įvairių sričių profesionalų patirčių, padiskutuoti.

Mokinių mintys apie pristatymą:

Martyna Krivickaitė, IIG kl.

Dalyvavau Digiklasės organizuotame susitikime su gydytoja Aivara Urbute. Man ypač įsiminė gydytojos papasakota istorija apie jos atliktą praktiką gimdyvių palatoje. Be to, nustebino jos požiūris į mediciną, mat, jos nuomone, medikas – ne profesija, o gyvenimo būdas. Sužinojau, kad mokytis medicinos kiekvioenas norintis – tereikia sunkiai ir nuosekliai dirbti, kaip sakoma patarlėje: „Mokslo šaknys karčios, bet vaisiai – saldūs“.

Eimantė Bagarauskaitė, IIS kl.

Ši paskaita man buvo labai naudinga, nes plačiau sužinojau ne apie gydytojo kasdienybę ligoninėje, o apie tai,  ką daryti, kad galėtum dirbti su pacientais, kaip tapti puikia savo srities gydytoja.

Justina Vėgelytė, III kl.

Dalyvavau dviejose paskaitose: apie kūrybines industrijas ir marketingą. Pirmoji paskaita man patiko kur kas labiau, bet galbūt todėl, kad studijuoti ketinu būtent kūrybines industrijas. Buvo labai įdomu išgirsti  apie savo įmonės prekės ženklo kūrimą, apie socialinę mediją ir galimybes išgarsinti save. Paskaitoje apie marketingą lektorius kalbėjo mažiau, o daugiau atsakinėjo į mūsų užduodamus klausimus. Tad sužinojau, kaip kurti asmeninį verslą, akcijų planus. Abu užsiėmimai buvo informatyvūs ir motyvuojantys, padrąsinantys daryti tai, ko nori.

Kamilė Bagučianskaitė, III kl.

Mąstau apie teisės studijas, todėl buvo labai įdomu ir naudinga paklausyti šios paskaitos. Renginys dar kartą man priminė, kad turiu daugiau mokytis, kad gerai išlaikyčiau egzaminus ir įstočiau į savo pasirinktą universitetą.

Kipras Vagrys, IIA kl.

Kadangi domiuosi programavimu, tad paskaita apie programavimą man buvo išties įdomi. Pokalbio svečias dalijosi savo patirtimi: būdamas dar mokiniu, jis susidomėjo programavimu ir pradėjo rengti projektus, sukūrė programėles: „Kviz!”, „GetPet”. Jis akcentavo, kad programavimas – komandinis darbas, tad turi būti atsakingas, padėti komandos nariams, nepasiduoti, jeigu kažkas nepasiseka, nes klysti juk yra visiškai normalu.

Nerilė Janauskaitė, III kl.

Dalyvavau pamokoje apie politiką ir likau labai patenkinta, juk kalbėjo seimo narys Tomas Vytautas Raskevičius. Buvo įdomu išgirsti jo istoriją nuo mokinio iki seimo nario. Seimo narys mums pristatė, kokius darbus  norėtų padaryti  per ketverių metų kadenciją, atsakė į klausimus. Manau, šios pamokos-paskaitos mums visiems buvo itin naudingos,  padėjusios rimčiau pamąstyti apie savo būsimą profesiją.

Laimutė Vielikėnienė, profesijos patarėja